Diskusije na srpskom jeziku - Page 33 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 12th, 2012, 12:01 PM   #481
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ako je Vraneš rekao da razume njene razloge, a izjavio je nešto slično, mislim da je to dovoljno.
E ako ti mislis, onda nema sta da se raspravlja i nema sta Ana da se oseca neugodno kad se mesecima provlaci kroz medijsko blato, sto kroz novine, sto kroz komentare anonimnih citalaca, sto kroz aluzije komentatora, kad se u oficijelnim izjavama Ana sturo podrzi.

Quote:
Meni u ovoj raspravi najviše smeta što je opet došlo do svađe između fanova kad je objavljeno da Ana neće igrati protiv Belgije.
Izvini, ali ti si zamajac te svadje - najvise je tvojih komentara ovde; osim tebe (i Glorije) svi Anini fanovi se u ovome manje vise slazu. Ah da, i Linguae (navijac obe). But, essentially you keep it going, tako da je ova izjava u najmanju ruku nekredibilna da ne kazem nesto ostrije.
Pritom, ovde su samo srpski fanovi, jer smo stranim fanovima zabranili da se izjasnjavaju. Posto su oni, jel' te manje objektivni od navijaca obe.

Kad malo bolje razmislim da li ima neko ko nije navijac obe osim Glorije na toj strani svadje?
Evo ja sam navijac obe, ali kontam da sa mnom nesto definitivno nije u redu, posto svi ostali navijaci obe za koje znam nekako uvek imaju vise razumevanja za Jeleninu stranu price, nego za Aninu.

Quote:
Verovatno treba da se i klonim ovih rasprava, pošto uvek ispadnem kolateralna šteta.
Ah, preterujes, odlicno se snalazis

Quote:
Oni koji se izjašnjavaju kao navijači i jedne i druge uvek najviše najebu pošto ih i jedna i druga strana označi kao izdajnike, lažne navijače itd.
Ts ts, nije tebi lako, nije lako.

Quote:
Jbg, to će uvek biti problem. Žao mi je, ali ne mogu da poverujem u argumente ni s jedne ni s druge strane, kad se u tim komentarima ide u potpune krajnosti, mislim da je osobi koja posmatra sve sa strane jasno da ni jedni ni drugi ne mogu biti u pravu. Jbg, navijači su pristrasni.
A tek navijaci obe...duplo

Last edited by JAS_ : Feb 12th, 2012 at 12:07 PM.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 12th, 2012, 12:26 PM   #482
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

I jos jedna stvar, osvrt na komentar kako je Sneska samo prenela informaciju da Ana pije kafu.
Pa mislim, da li ima vece zamene teze i veceg cinizma?

Zena nije nikakav reporter izvestac o Aninom zivotu, ona je to rekla iskljucivo u kontekstu Aninog neigranja za repku dok njena cerka gine (eto i tada je Vranes rekao da je bilo u dogovoru sa Anom, pa vidim to joj je mnogo pomoglo).

http://www.alo.rs/sport/26747/Dok_Je...neko_pije_kafu

Evo, ovo je Alo, nije Kurir.

Dakle, kad se Sneza zali na TSS, to mora da je s razlogom, sigurno ni njenu cerku ne tretiraju dobro, dok su Anine zamerke na tretman TSS-a iskljucivo rezultat nezrelosti i sujete?
Pa naravno da im zamera, zamera im bas to sto Ana nije igrala, a Jelena jeste. Sta se sada pravis da ne razumes?
(Btw, onaj ko drugima pausalno deli dijagnoze nema prava da se vredja kad mu kazu da ne razume, mada ja se s tobom slazem, razumes ti odlicno, samo se pravis )

Cak su i hard core Jelenini fanovi u to vreme kritikovali Sneki zbog ovoga i govorili da nije imala sta da se mesa, da bi ti sad dosla - kao navijac obe (wink wink) - sa pricom kako tu nema nista, ona je samo usput ponovila informaciju koja je bila svuda po novinama i nije nanela nikakvu stetu ni Ani ni repki.
E pa izvini, ali zaista ne mogu a da ne primetim toliko poricanje i pristrasnost. E sad, da li je to zato sto si fan obe, ili nesto drugo...
Old Feb 12th, 2012, 12:36 PM   #483
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

I na kraju, Cajka, rekla si kako ne mora Ana uvek da igra jer ne igra ni Jelena. Pa mi se onda slazemo. Cemu rasprava?
Eto ovaj put nije igrala, a sledeci mozda hoce, a mozda i nece. Ali nije rekla da nece vise igrati, to si ti rekla da ne treba vise ni da igra. Mislim stvarno te ne razumem, kontradiktorna si...
Old Feb 12th, 2012, 01:34 PM   #484
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by JAS_ View Post
E ako ti mislis, onda nema sta da se raspravlja i nema sta Ana da se oseca neugodno kad se mesecima provlaci kroz medijsko blato, sto kroz novine, sto kroz komentare anonimnih citalaca, sto kroz aluzije komentatora, kad se u oficijelnim izjavama Ana sturo podrzi.
Raspravljaj se, boli me dupe. Samo nemoj sa mnom, ja sam rekla šta mislim u vezi sa tim saopštenjima za javnost i to je to.

Quote:
Izvini, ali ti si zamajac te svadje - najvise je tvojih komentara ovde; osim tebe (i Glorije) svi Anini fanovi se u ovome manje vise slazu. Ah da, i Linguae (navijac obe). But, essentially you keep it going, tako da je ova izjava u najmanju ruku nekredibilna da ne kazem nesto ostrije.
Pritom, ovde su samo srpski fanovi, jer smo stranim fanovima zabranili da se izjasnjavaju. Posto su oni, jel' te manje objektivni od navijaca obe.
Svađa je počela na drugom mestu, još pre dve nedelje. A ova "nova" rasprava nastala je nakon Glorijinog posta, pošto ovde svi mogu da budu razočarani čime žele, ali kad Ana kaže da ne igra FK, tad niko ne sme ništa da kaže. Svi moraju da aplaudiraju na to. Ja neću. Zašto da aplaudiram? Da ne bi još neko sa Aninog zvaničnog foruma došao da me nakrpi? Meni ne smeta. Neka prave naloge svakodnevno, ali nek idu u GM da je brane, nek je ne brane od mene, ja joj sigurno ne želim loše.

Quote:
Kad malo bolje razmislim da li ima neko ko nije navijac obe osim Glorije na toj strani svadje?
Evo ja sam navijac obe, ali kontam da sa mnom nesto definitivno nije u redu, posto svi ostali navijaci obe za koje znam nekako uvek imaju vise razumevanja za Jeleninu stranu price, nego za Aninu.
Pa, ti si rekla da više nisi Anin fan, a da za JJ ne možeš da se zagreješ, tako da ne znam zašto sebe svrstavaš u navijače obe...

Čekaj, ako volim Anu, moram da pljujem JJ? I ja svašta pitam. Nije ni čudo što navodno ne postoje ti što navijaju za obe, pobegli su. Nego, a šta ti misliš? Da sam ja Jelenin navijač koji mrzi Anu, ali se iz nekih bizarnih razloga pretvara da voli obe? Ti to zaista misliš ili više ne možeš da smisliš nešto pametnije kako bi mi "pritiskala dugmiće"? Verujem da sam ja sa tobom razmenila nekoliko stotina privatnih poruka, zar je moguće da ti misliš da ja ne navijam za Anu? Svašta.

Quote:
Ah, preterujes, odlicno se snalazis

Ts ts, nije tebi lako, nije lako.
Da, da, kako sam prepredena. Kao mačka. Glumim nevinašce, a zapravo stotinu zala spremam Ani i njenim fanovima.

Quote:
A tek navijaci obe...duplo
Šta je pristrasno? To što ne verujem u jednostrane priče, kako je jedna veštica, a druga svetica. Za mene nijedna od njih nije neko božanstvo kom se klanjam.

Quote:
Dakle, kad se Sneza zali na TSS, to mora da je s razlogom, sigurno ni njenu cerku ne tretiraju dobro, dok su Anine zamerke na tretman TSS-a iskljucivo rezultat nezrelosti i sujete?
Pa naravno da im zamera, zamera im bas to sto Ana nije igrala, a Jelena jeste. Sta se sada pravis da ne razumes?
(Btw, onaj ko drugima pausalno deli dijagnoze nema prava da se vredja kad mu kazu da ne razume, mada ja se s tobom slazem, razumes ti odlicno, samo se pravis )
Ja ovde ništa ne razumem, JAS. Ali iskreno. Ne znam zaista za šta me ovog puta optužuješ. Rekla sam jasno, vrlo jasno šta mislim o Snežaninom ispadu u novinama. Ali sam takođe rekla i da ne mislim da Sneška proganja Anu, samo zato što je znala da Ana pije kafu. To je bilo na naslovnim stranama. Ne znam i ne razumem šta ovim pokušavaš da dokažeš. Vidim da izvlačiš moje rečenice iz konteksta, izvrćeš... Izi je otišla, JAS. Ne verujem da će se vratiti. Nadoknadi taj gubitak na drugom mestu.

Quote:
I na kraju, Cajka, rekla si kako ne mora Ana uvek da igra jer ne igra ni Jelena. Pa mi se onda slazemo. Cemu rasprava?
Eto ovaj put nije igrala, a sledeci mozda hoce, a mozda i nece. Ali nije rekla da nece vise igrati, to si ti rekla da ne treba vise ni da igra. Mislim stvarno te ne razumem, kontradiktorna si...
Dobro, JAS, ajmo... kao detetu... Napisala sam "ne svaki put". Time sam htela da kažem da bi bilo zaista lepo kada bi ovaj put odlučila da igra, znaš - ovo sad je polufinale. Ako ne odigra ove godine, možda kasnije neće ni biti ovakve prilike, pa neće biti ni toliko bitno da li će igrati ili ne. Išta jasnije? Mislim da je bitno da u polufinale repka ide u punom sastavu i da se bar za polufinale zaboravi čija je mama kakva, ko kreira haljine, ko dobija ruže itd. Ako ne bude igrala, biću razočarana, ali to je to. Ne brini, ja neću na svakih dva meseca najaljivati demonstrativni odlazak sa foruma i govoriti kako prestajem da navijam za Anu svaki put kad me razočara.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 02:28 PM   #485
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

Quote:
Raspravljaj se, boli me dupe. Samo nemoj sa mnom, ja sam rekla šta mislim u vezi sa tim saopštenjima za javnost i to je to.
Ma ne da si rekla, nego si nas ubila ponavljanjem...

Quote:
Svađa je počela na drugom mestu, još pre dve nedelje. A ova "nova" rasprava nastala je nakon Glorijinog posta, pošto ovde svi mogu da budu razočarani čime žele, ali kad Ana kaže da ne igra FK, tad niko ne sme ništa da kaže.
Pa da evo vidim, svi cute ko bubice, vec dve nedelje niko da zucne da prokritikuje Anu.
Jel' ti citas sebe uopste?

Quote:
Svi moraju da aplaudiraju na to. Ja neću. Zašto da aplaudiram?
Sto volim kad izmislis da je neko nesto rekao pa onda pocnes da debatujes sa izmisljenom izjavom.

Quote:
Pa, ti si rekla da više nisi Anin fan, a da za JJ ne možeš da se zagreješ, tako da ne znam zašto sebe svrstavaš u navijače obe...
Pa zato sto navijam za obe, duh? Ili valjda nisam navijac obe ako ne mislim da je istina tacno na sredini, tj. kritikujem Anu a opravdavam Jelenu i kevu joj.

A i nisam vise Anin fan, mi ocigledno imamo razlicite definicije fanovanja. Ja vise ne pratim svaki njen korak, ne ustajem nocu da gledam live scores, ne nerviram se vise nego za neke druge nase sportiste, nemam vise veru u nju kao nekad...Ali mi to ipak nije oduzelo sposobnost rasudjivanja. U cemu je problem?

Quote:
Čekaj, ako volim Anu, moram da pljujem JJ? I ja svašta pitam. Nije ni čudo što navodno ne postoje ti što navijaju za obe, pobegli su. Nego, a šta ti misliš? Da sam ja Jelenin navijač koji mrzi Anu, ali se iz nekih bizarnih razloga pretvara da voli obe? Ti to zaista misliš ili više ne možeš da smisliš nešto pametnije kako bi mi "pritiskala dugmiće"? Verujem da sam ja sa tobom razmenila nekoliko stotina privatnih poruka, zar je moguće da ti misliš da ja ne navijam za Anu? Svašta.

Ah pa sve je i pocelo od poruka. Jebem mu sveca, kud ti ne odgovorih onog dana od zauzetosti, a mislila sam da nije bitno, jer sam se sasvim slozila s tobom Neoprostiva greska, neoprostiva.

Naravno Cajka, ja sve ovo pisem da bih tebi "pritiskala dugmice", nemam pametnija posla, a ti si plamen istine, beacon of truth, u centru paljbe obe strane, samo iznosis ne misljenje, vec cinjenice, ali sta ces, kad nas pristrasne navijace sve to nervira, pa moramo da iznosimo svoja ekstremna misljenja koja se uopste ne slazu sa cinjenicnim stanjem.

Znas kako, mene uopste ne interesuje kako se ko deklarise. Moze neko do sutra da ponavlja da je navijac obe, to mu ne dodaje na objektivnosti. Objektivan je onaj ko jsano vidi istinu, a ne onaj ko apriori smesti istinu na sredinu a onda obliukuje svoje argumente da se sloze sa tom istinom. A kako se ko deklarise je krajnje irelevantno...(osim ako pokusava da time kupi na objektivnosti, onda reagujem).
Objektivnost nikada ne moze da dokaze onaj ko govori, nju mogu samo ljudi sa strane da procene.
Deklarativna objektivnost je vec nesto drugo - to je ona koja se objavljuje sa "ja nisam clan nijedne stranke", "ja sam navijac obe" i slicno, i nema nikakve veze sa pravom objektivnoscu.

A to da si navijac obe kome obe strane zameraju cu mozda da poverujem kad vidim da se upletes u ovakvu diskusiju protiv vecine Jeleninih navijaca na njenom forumu i jos dva, tri Anina (odnosno navijaca obe) na tvojoj strani.

Quote:
Ja ovde ništa ne razumem, JAS. Ali iskreno. Ne znam zaista za šta me ovog puta optužuješ. Rekla sam jasno, vrlo jasno šta mislim o Snežaninom ispadu u novinama. Ali sam takođe rekla i da ne mislim da Sneška proganja Anu, samo zato što je znala da Ana pije kafu. To je bilo na naslovnim stranama. Ne znam i ne razumem šta ovim pokušavaš da dokažeš. Vidim da izvlačiš moje rečenice iz konteksta, izvrćeš...
Da, rekla si ovo:

Quote:
Quote:
Zanimljiva je jedna stvar. Snežana je Anu usput pomenula, a u većem delu intervjua, ona je pljuvala Savez. Zašto je pljuvala Savez ako njenu kćerku tretiraju kao božanstvo tamo? Drugo, moj deda ne prati ni tenis ni Anu Ivanović, ali sam ubeđena da je i on znao sa kim je ona pila kafu, gde je pila, šta je imala obučeno. Sve novine su pisale o tome, to je bila glavna vest. Snežana je zaista pogrešila kad je pomenula Anu u tom intervjuu, ali brate,
ne moraš biti neki napaćeni psihopata da bi znao s kim Ana piej kafu. O tome pišu svuda.
Dakle, ispravi me ako gresim (to se podrazumeva), ali ti mislis da ono sto se Snezani zamera je to sto je "prenela" da Ana pije kafu, informacija koja je bila u svim novinama? Daj molim te, ja ne znam za sta ti nas smatras ovde...Ah da...za lude, paranoicne...

Quote:
Izi je otišla, JAS. Ne verujem da će se vratiti. Nadoknadi taj gubitak na drugom mestu.
Kakve li veze Izi ima sa ovim, da mi je da znam I zar nije Izi sama otisla zbog Adama?
Veruj mi, ja protiv Izi licno nemam nista, vrlo inteligentna devojka, koja je takodje razocarana u Anu. Sve ja to razumem. Ne razumem samo tvoju potrebu da uplices druge u diskusiju, prvo currie, onda Izi...

Quote:
Dobro, JAS, ajmo... kao detetu... Napisala sam "ne svaki put". Time sam htela da kažem da bi bilo zaista lepo kada bi ovaj put odlučila da igra, znaš - ovo sad je polufinale. Ako ne odigra ove godine, možda kasnije neće ni biti ovakve prilike, pa neće biti ni toliko bitno da li će igrati ili ne.
Bice sigurno vise prilike nego da igra Olimpijadu, koja je daleko vaznije takmicenje. Barem svake sledece godine ce moci da igra Fed Cup, a Olimpijadu je jednom vec propustila i mozda nece moci vise nikad.

Quote:
Išta jasnije?
Ma kakvi. Tvoja mudrost je nedokuciva za nas obicne navijace.

Quote:
Ne brini, ja neću na svakih dva meseca najaljivati demonstrativni odlazak sa foruma i govoriti kako prestajem da navijam za Anu svaki put kad me razočara.
Ti si moj idol.
Old Feb 12th, 2012, 03:20 PM   #486
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Ma ne da si rekla, nego si nas ubila ponavljanjem...
Zato što sam iznova citirana, da ne treba svaki put da menjam priču?

Quote:
Pa da evo vidim, svi cute ko bubice, vec dve nedelje niko da zucne da prokritikuje Anu.
Jel' ti citas sebe uopste?
Rekla si da se svi fanovi slažu osim Glorije, mene i Linguae. Šta je problem što se nas troje ne slažemo? Šta me napadaš?

Quote:
Sto volim kad izmislis da je neko nesto rekao pa onda pocnes da debatujes sa izmisljenom izjavom.
Da, znam, ti si izmišljeni lik u mojoj glavi. Kreirala sam te da bih ispunila svoj dan, ali sam te u svojoj glavi načinila pametnijom od sebe, pa sad nikako ne mogu da ti doskočim.

Quote:
Pa zato sto navijam za obe, duh? Ili valjda nisam navijac obe ako ne mislim da je istina tacno na sredini, tj. kritikujem Anu a opravdavam Jelenu i kevu joj.
Pre dva meseca si pričala drugu priču, ali čim se pomenuo FK, nešto se promenilo.

Quote:
A i nisam vise Anin fan, mi ocigledno imamo razlicite definicije fanovanja. Ja vise ne pratim svaki njen korak, ne ustajem nocu da gledam live scores, ne nerviram se vise nego za neke druge nase sportiste, nemam vise veru u nju kao nekad...Ali mi to ipak nije oduzelo sposobnost rasudjivanja. U cemu je problem?
Ko prati svaki njen korak? Ja ne znam, nisam pročitala ni da li je stigla u Katar. Mečeve ću gledati.

Quote:
Ah pa sve je i pocelo od poruka. Jebem mu sveca, kud ti ne odgovorih onog dana od zauzetosti, a mislila sam da nije bitno, jer sam se sasvim slozila s tobom Neoprostiva greska, neoprostiva.
A? Ne znam ni kako se završilo dopisivanje.

Quote:
Naravno Cajka, ja sve ovo pisem da bih tebi "pritiskala dugmice", nemam pametnija posla, a ti si plamen istine, beacon of truth, u centru paljbe obe strane, samo iznosis ne misljenje, vec cinjenice, ali sta ces, kad nas pristrasne navijace sve to nervira, pa moramo da iznosimo svoja ekstremna misljenja koja se uopste ne slazu sa cinjenicnim stanjem.
Brate, kad pišeš stvari tipa "Ah, preterujes, odlicno se snalazis." ili "Ts ts, nije tebi lako, nije lako. ", jasno je kao dan šta hoćeš. A i već dva meseca u svakoj neobaveznoj priči nekako već pomeneš i situaciju sa "Adam and Eve" teme. Daaaaaaaaaj! To što sam te ignorisala, ne znači da nisam pročitala šta si pisala.

Quote:
Znas kako, mene uopste ne interesuje kako se ko deklarise.
Jao, izvini, ja sam opet odgovarala na izmišljeno pitanje.

Quote:
Mislila sam da ovo ima veze sa mnom, pošto sam ja među tih troje što lažu da navijaju za obe, ali moć rasuđivanja mi je raskomadana u borbi između Ane i Jelene, njihovih fanova, Brene i Bobe, Cece i Jece...

Quote:
Moze neko do sutra da ponavlja da je navijac obe, to mu ne dodaje na objektivnosti. Objektivan je onaj ko jsano vidi istinu, a ne onaj ko apriori smesti istinu na sredinu a onda obliukuje svoje argumente da se sloze sa tom istinom. A kako se ko deklarise je krajnje irelevantno...(osim ako pokusava da time kupi na objektivnosti, onda reagujem).
Objektivnost nikada ne moze da dokaze onaj ko govori, nju mogu samo ljudi sa strane da procene.
Deklarativna objektivnost je vec nesto drugo - to je ona koja se objavljuje sa "ja nisam clan nijedne stranke", "ja sam navijac obe" i slicno, i nema nikakve veze sa pravom objektivnoscu.
Nije ni objektivnost kad je apriori istina smeštena na strani teniserke koju više voliš. Ja nisam videla da ovde neki Jelenin fan brani Anu ili da Anin fan brani Jelenu. Znači, to tvoje apriori već ima svoju stranu vage, ne pravi se da to ne primećuješ.

Quote:
A to da si navijac obe kome obe strane zameraju cu mozda da poverujem kad vidim da se upletes u ovakvu diskusiju protiv vecine Jeleninih navijaca na njenom forumu i jos dva, tri Anina (odnosno navijaca obe) na tvojoj strani.
Idem sad da se posvađam sa Jeleninim fanovima da bi ti meni poverovala. Ali, ne znam kako da počnem raspravu, niko o Ani sad tamo ne priča. Linguae i ja smo komentarisali FK, pa nas je Ma podsetila da je to JJ forum i da diskusijama o drugim igračicama tu nije mesto. Gde da započnem raspravu? Da odem u "Tennis muttering thread"? Da li treba da napadnem Brenu zato što kaže da joj se ne dopada Ana? Ili neke strane fanove koji kažu da ih nervira Anina pesnica? Smešno. Tamo ne postoji diskusija o Ani i Jeleni, to je ovde započeto i nisam ja to započela.

Quote:
Da, rekla si ovo:

Dakle, ispravi me ako gresim (to se podrazumeva), ali ti mislis da ono sto se Snezani zamera je to sto je "prenela" da Ana pije kafu, informacija koja je bila u svim novinama? Daj molim te, ja ne znam za sta ti nas smatras ovde...Ah da...za lude, paranoicne...

Snežana nije trebalo da komentariše Aninu kafu, to nije njena stvar.

Iako sam, kao što sama primećuješ, bezbroj puta ponovila svoje rečenice, ti si nee uporno preskakala.
Ne mislim da je prenela, samo mislim da Snežana Anu nije proganjala. I mislim da nije zvala novinare da bi pričala o Ani, već o Savezu. To što je usput napljuvala i Anu, to je bilo komično i retardirano.

Evo ti ceo tekst, pošto si, očekivano, našla link u kom nije pun tekst.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/s...ije+kafu!.html

Pošto već želiš da pljujem i drugu stranu, sad kad sam videla da JJ stvarno dobija najviše para od Saveza, ova Snežanina priča za Press deluje potpuno nepošteno, a deo vezan za Anu je na kraju i najmanji problem.

Quote:
Kakve li veze Izi ima sa ovim, da mi je da znam I zar nije Izi sama otisla zbog Adama?
Veruj mi, ja protiv Izi licno nemam nista, vrlo inteligentna devojka, koja je takodje razocarana u Anu. Sve ja to razumem. Ne razumem samo tvoju potrebu da uplices druge u diskusiju, prvo currie, onda Izi...
Znam. Ja verovatno to i najbolje znam.

Zašto nju pominjem? Ona ti je bila glavna meta, a kad je otišla, nanišanila si mene. Lično sam ugrožena njenim odlaskom.

Quote:
Bice sigurno vise prilike nego da igra Olimpijadu, koja je daleko vaznije takmicenje. Barem svake sledece godine ce moci da igra Fed Cup, a Olimpijadu je jednom vec propustila i mozda nece moci vise nikad.

Kad je Olimpijada, a kad FK? Kakve to veze ima?

Quote:
Ma kakvi. Tvoja mudrost je nedokuciva za nas obicne navijace.
Nisam ja kriva što treba da ti prevodim svaku svoju reč, samo zato što u svakoj praznini nakon interpunkcije na tvom ekranu piše "Zavera! Zavera! Upozorenje! Zli Jelenin fan!"

Quote:
Ti si moj idol.
Drago mi je. Nadam se da ćeš me obožavati onako kako ja obožavam svoje idole, Snežu i Brenu.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 05:14 PM   #487
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Milsim da je diskusija otisla u skroz pogresnom smeru. Ne mislim da ce ovde neko uspeti nekom da dokaze da ima pogresan stav ili misljenje, vec cemo samo za dz puniti strane diskusijama koje veze nemaju sa Aninim trenutnim rezultatima. Umesto da malo popricamo o predstojecem turniru, mi razglabamo o Aninom mogucem (ne)igranju FC.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 05:40 PM   #488
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Bila je odsutna tri nedelje, pa je teško proceniti kakve su joj mogućnosti. Ako je rovita, Karla može da joj stvori daleko više problema od neke druge igračice van prvih 50. Protiv Kvitove je igrala odlično i trebalo je da dobije taj meč. Ako Ani bude funkcionisao prvi servis, ne verujem da će Karla imati šanse, ali ako servis ne bude ulazio, može svašta da se desi.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 06:00 PM   #489
country flag VALUNA
Senior Member

VALUNA's Avatar

VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice

Bicu na licu mesta

Nadam se da ce servis funkcionisati i da nece biti problema, Carla uopste nije naivna igracica( da je nisu povrede ometale tokom karijere imala bi mnogo bolje rezultate).
VALUNA is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 06:05 PM   #490
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Koliko je mečeva u Fed kupu dovoljno za nastup na Olimpijadi?
Tanja, molim te. Sta sad mislis s ovim?

Ana je stvarno glupa ako ima nameru da ne igra u polufinalu Fed Kupa za svoju reprezentaciju, eto, to je moje misljenje. Kraj price.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 06:36 PM   #491
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by VALUNA View Post
Bicu na licu mesta

Nadam se da ce servis funkcionisati i da nece biti problema, Carla uopste nije naivna igracica( da je nisu povrede ometale tokom karijere imala bi mnogo bolje rezultate).
Bićeš baš tamo? Boli tebe uvo što se mi smrzavamo.

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Tanja, molim te. Sta sad mislis s ovim?

Ana je stvarno glupa ako ima nameru da ne igra u polufinalu Fed Kupa za svoju reprezentaciju, eto, to je moje misljenje. Kraj price.
Pominjao si Olimpijadu, pošto ona navodno hoće da igra na Olimpijadi zbog prestiža, a za FK je zabole. Ne razumem kako si došao do tog zaključka. Ona je igrala ukupno 20 mečeva za reprezentaciju, od kojih je 16 bilo potpuno irelevantno za Olimpijadu. Olimpijadu je prošli put propustila, pa su je opet nazivali izdajnikom. Meni je u toj priči previše toga kontradiktorno.

A to što misliš da je glupa, jbg. To je tvoj utisak.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 10:00 PM   #492
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Bićeš baš tamo? Boli tebe uvo što se mi smrzavamo.

Pominjao si Olimpijadu, pošto ona navodno hoće da igra na Olimpijadi zbog prestiža, a za FK je zabole. Ne razumem kako si došao do tog zaključka. Ona je igrala ukupno 20 mečeva za reprezentaciju, od kojih je 16 bilo potpuno irelevantno za Olimpijadu. Olimpijadu je prošli put propustila, pa su je opet nazivali izdajnikom. Meni je u toj priči previše toga kontradiktorno.

A to što misliš da je glupa, jbg. To je tvoj utisak.
Ako je mogla da odigra tih 16, moze i predstojeci protiv Rusije - koji je, uzgred, i najvazniji. Ako se ona u aprilu svesvrdno pojavi u Moskvi, onda joj treba pruziti ruku. U suprotnom, moracu da se okrenem svemu sto sam vec i rekao, a sto ne bih ponavljao. Je l' sad sve jasno?
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 10:29 PM   #493
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

Quote:
Pre dva meseca si pričala drugu priču, ali čim se pomenuo FK, nešto se promenilo.
Nista se nije promenilo, sve je isto. I dalje mislim da je veza sa Adamom uberstupid move, najgluplji potez Anine karijere (sto ne znaci da sam u pravu, vreme ce tek pokazati, ali ipak tako i dalje mislim), a i moje misljenje o Ani i reprezentaciji i TSS-u je potpuno identicno kao sto je i bilo. Mislim da je problem u tome sto si ti moje misljenje nekako drugacije dozivela da cu ja sad da se okrenem 180 stepeni; necu, jednostavno razocarala sam se, ali ne mogu sada da izbrisem sta je bilo, Ana je i dalje jedina srpska osvajacica slema, a i da nije jedina, i da nije osvajacica slema, opet zasluzuje mnogo bolji tretman nego sto dobija.

Quote:
Idem sad da se posvađam sa Jeleninim fanovima da bi ti meni poverovala. Ali, ne znam kako da počnem raspravu, niko o Ani sad tamo ne priča. Linguae i ja smo komentarisali FK, pa nas je Ma podsetila da je to JJ forum i da diskusijama o drugim igračicama tu nije mesto. Gde da započnem raspravu? Da odem u "Tennis muttering thread"? Da li treba da napadnem Brenu zato što kaže da joj se ne dopada Ana? Ili neke strane fanove koji kažu da ih nervira Anina pesnica? Smešno. Tamo ne postoji diskusija o Ani i Jeleni, to je ovde započeto i nisam ja to započela.
Pa ti si ta koja stalno potenciras tesku poziciju u centru paljbe obe strane, nisam ja. Kad ono ispada da je ipak paljba samo sa jedne strane, a na drugoj ne moze ni da se zapocne diskusija. I tako i treba, to je fan forum Jelene Jankovic i nema sta da se uzurpira ta diskusija sa Anom.
Zabole mene da li si ti fan jedne, dve ili 58 navijacica, ne bih ti ni pomenula da ti uporno to ne insistiras na tome.

Quote:
Pošto već želiš da pljujem i drugu stranu, sad kad sam videla da JJ stvarno dobija najviše para od Saveza, ova Snežanina priča za Press deluje potpuno nepošteno, a deo vezan za Anu je na kraju i najmanji problem.
Jasno, sve sto je nepravedno prema Ani nije nikakav problem i treba da se ignorise.

Ovo sada mozda ironicno zvuci, ali samo pokusavam da ti kazem da je tvoj celokupan stav takav. Ne moze se pretendovati na objektivnost a sistematski gresiti na jednu stranu.
I da se samo osvrnem, objektivnost se ne odnosi na konacan stav tj. misljenje, vec na metodu donosenja zakljucka. U tom smislu treba citati i onaj komentar o apriornim istinama. Misljenje nije apriori netacno ako je u korist jedne strane, vec ako je doneseno PRE tj. nezavisno od fakata i cinjenica.
A sto si eto i sama priznala u ovom konkretnom slucaju.

Quote:
Zašto nju pominjem? Ona ti je bila glavna meta, a kad je otišla, nanišanila si mene. Lično sam ugrožena njenim odlaskom.
Pa si me zato zaustavljala kad sam odlucila da odem???
Jebo te kad te covek slusa pomislio bi ne znam sta. A u stvari: mislila si i pisala sve isto sto i ja koliko se secam, a sto i danas mislim (tj da ko nema bas nista lepo da kaze i ne treba da pise na fan forumu, a to je sa Izi i po njenom priznanju bio vec mesecima slucaj, ako ne i citavu godinu); Izi nije bila prognana s foruma, vec sam otisla JA iz respekta prema njoj sto mi je omogucila da pisem na forumu; Izi me je pozivala da se vratim, ali nisam da se ne bih ponovo raspravljala svaki put kad kazem nesto pozitivno o Ani; vratila sam se tek kad je ona dobrovoljno otisla zbog razocaranja koje je kulminiralo sa Adamovom pojavom na USO-u; kad sam i ja zbog iste stvari kasnije reagovala i najavila odlazak ti si nas isprozivala da smo neuravnotezen fanovi, da bi na posletku dosla do istog zakljucka/sentimenta kao i mi, izvinila se, i sad te opet ja ugrozavam. Pa jebo te ko je ovde lud? Ajde ja sam, priznajem

Quote:
Quote:

Kad je Olimpijada, a kad FK? Kakve to veze ima?
I da se osvrnem na jedinu smislenu stvar u celom ovom postu: FK u aprilu, Olimpijada u julu. Postoje povrede koje se za taj period ne mogu sanirati. Ana se prosle godine povredila na HC-u u januaru, da bi obnovila tu istu povredu na FK u aprilu. Tri meseca. Ako joj se to ponovo desi na FK, moze efektivno da se pozdravi sa Olimpijadom, jer je ona sa nesaniranim povredama potpuno neupotrebljiva. I fizicki i psihicki. Zasto je to tako je drugo pitanje, ali sad je kasno da se tu nesto radikalno menja. Sta je tu je.

Ja razumem da bi neki rado menjali sve Anine potencijalne slem titule (ukljucujuci i onu jednu osvojenu titulu) i medalje, za jednu FK titulu, a na kojoj joj niko nece reci hvala. Ali ja u te ne spadam.
Old Feb 13th, 2012, 12:56 AM   #494
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Pa si me zato zaustavljala kad sam odlucila da odem???
Kao što je Nena rekla, rasprava je otišla u pogrešnom pravcu, pa ti zbog toga neću odgovoriti na sve što si napisala, izvinjavam se, znam da je bio dugačak post, ali nije u redu prema ostalima ovde da nastavljam s ovim.

Odgovoriću ti samo na ovo pitanje. Zaustavljala sam te zato što mi se činilo nepravednim da jedna osoba napusti forum zato što ne može da se složi sa nekim. S jedne strane, fanovi su se svađali i odlazili sa foruma, a trolovi su se množili i niko nije mogao da ih otera. To je, inače, najveći problem ovde. Stalno neka drama među fanovima, a kad neki trol dođe i počne da provocira sa rečima kako su Anini dani odbrojani, ali kako bi bilo lepo da opet zaigra Bali... E, tad, tad svi ćute... Kao, ne treba obraćati pažnju. Dobro?

Da li zna neko da li će biti livestream za Anin meč? Ili, da li bar neko zna kako se na srpskom kaže "livestream"?
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 13th, 2012, 01:12 AM   #495
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Da li zna neko da li će biti livestream za Anin meč? Ili, da li bar neko zna kako se na srpskom kaže "livestream"?
Prenosi Eurosport2.

Last edited by Frka_panika : Feb 13th, 2012 at 01:27 AM.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules