Diskusije na srpskom jeziku - Page 32 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 12th, 2012, 12:50 AM   #466
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Vitni Hjuston je umrla.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 12th, 2012, 12:56 AM   #467
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
ja sam do sada cuo n puta djokovica,tipsarevica i troickog kako psuju za vreme meca ali ocigledno se jedino vazi ako te ptorivnik razume po tvom misljenju
Ona nije psovala za vreme meča, već je imitirala Anu i onda je rekla "Puši ga". Đoković, Troicki, Tipsarević nikada nisu psovali protivnika, to je razlika.

Quote:
neko je pokushao da objasni ovu sitaciju..ana je imala 2 karte za vip lozu ali je trazila jos karata i nisu mogli da joj omoguce, tako da je zavrsila na "plafonu"
Sada ti ne pišeš uopšteno i u fazonu "rekla-kazala"? Izgleda da kada neko stane u Aninu odbranu onda sve što napiše mora da bude objavljeno u Službenom glasniku inače nije istina. Opet dvostruki aršini.

Quote:
Jasno je kao dan da Savez jede govna. I ja sam sedela na plafonu za vreme finala DK-a, pošto se od tzv. VIP ličnosti nije moglo doći do normalnih mesta. Ma, srećna sam što sam i plafon dobila, mnogo ljudi je izvisilo za karte. Drugarica je stala u red nekoliko sati pre nego što se otvorio šalter, pa smo jedva dobili karte. Ja sam pokušala da kupim karte pred meč sa Argentinom, pa su mi rekli da su karte puštene u prodaju, ali da su istog momenta povučene. Šta oni muljaju sa tim kartama, bog sveti zna.
To ne može ni da se poredi, pretpostavljam da ti nisi reprezentativka Srbije.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 12:57 AM   #468
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

ljudi su ispizdeli zato sto nakon milion pobeda zaredom protiv jelene (ujedno i omiljene musterije ane I aninih navijaca) jednom izgubila i ujedno ju je jelena imitirala ukupno pola secunde, ali zato nikoga nije briga sto se ana radovala posle svakog svakcatog poena ukljucujuci i posle jeleninih neiznudjenih greskaka
da li mislim da je ok to sto je uraidla? NE , ali ne verujem da ni anu nesto preterano to potreslo
na kraju krajeva jelena je posle svakog svakcatog meca lepo cestitala ani na mrezi posto je jelte uglavnom izlazila iz meca kao gubitnica
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 01:00 AM   #469
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Ona nije psovala za vreme meča, već je imitirala Anu i onda je rekla "Puši ga". Đoković, Troicki, Tipsarević nikada nisu psovali protivnika, to je razlika.

Sada ti ne pišeš uopšteno i u fazonu "rekla-kazala"? Izgleda da kada neko stane u Aninu odbranu onda sve što napiše mora da bude objavljeno u Službenom glasniku inače nije istina. Opet dvostruki aršini.

zar je moguce da izdvojis jednu recenicu , a da vec na pocetku druge pishe kako ja ne znam da li je to istina...stvarno ne verujem...
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 01:01 AM   #470
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Meni druga stvar nije jasna. Zašto ljudi tvrde da JJ ima neki povlašćen tretman? Ima li osim tih ruža i haljina nekog opipljivog dokaza? S jedne strane, piše se da je JJ kučka, da ucenjuje Savez, da ne da Ani da igra... Dobro, zašto bi to Savez dozvolio? Zašto neko misli da Snežana Janković ima toliku moć tamo? Čekaj, ako je neko izrazito prodoran, onda je to Srđan Đoković, RTS ne sme da pusti Viškovića da komentariše dok Srki to ne dozvoli. Ako on nije uspeo da nađe način da pomrsi konce ljudima iz Saveza, kako je Snežana uspela? Zašto bi oni dali JJ desetine hiljada evra za FK nastupe? Pa, zar oni ne gledaju svoje dupe prvo? Zašto bi oni maltretirali Anu, a dizali u nebesa ucenjivačice JJ i Snežanu kad već nemaju konkretne koristi od toga?
U savezu (kao ustalom i u celoj drzavi) vlada nevidjeni haos. Srdjan je rekao (a verujem mu jer covek nema potrebe da izmislja, barem ne kada je fotelja u pitanju, jer para ima dovoljno i ne zavisi mu egzistencija od saveza kao Bobi)da savez nije uradio nista povodom izgradnje nacionalnog teniskog centra (ili akademije), da mladi talenti nemaju uslove da ostanu u ovoj zemlji i da treniraju, vec moraju preko da idu. Savez nije uradio nista godinama da tenis podigne na visi nivo, samo se prica i obecava, a rezultata nema. Momci su se pobunili zbog ovoga (a verujem da im je smetao i licno), sa njima je (cini mi se precutno) bila i Ana, dok je Jelena podrzala Bobu (cini mi se isto precutno). Momcima savez nije mogao nista jer su bili zajedno protiv Bobe, dok je kod devojaka protiv njega bila samo Ana. Koliku moc u savezu ima Snezana Jankovic, zaista ne znam, ali mi je glupo da posle one prozivke za kafu, savez ne kaze nista, pustili su Snezanu da prica u ime Vranesa. Vranes je doduse rekao da se dogovorio sa Anom da ne igra jer nije mogla da doprinese pobedi, ali je Snezana i pored toga izjavila ono. U celom tom haosu, jedino je Jelena (ako izuzmemo ove mlade, koje su jos uvek zelene da bi se pobunile protiv neceg sto im smeta) ostala uz Bobu, a koliko znam, izjavila je i da je kucni prijatelj sa Zivojinovicima. Ne kazem da Jelena ima moc da preko saveza zabrani Ani da igra, niti da je savez ovlastio Snezanu da prica za kafu, ali ocigledno je da ima neki uticaj u tom savezu cim moze da kaze neke stvari, a da savez na to ne reaguje!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 01:06 AM   #471
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Ne, to je ilustracija toga kako se Savez ponaša. Svi moraju da sede na plafonu zato što oni čuvaju karte za neke VIP zvezde koje se redovno ne pojavljuju ili dođu da se slikaju, pa zbrišu posle prvog seta. Nije samo Ana pogođena nepravdom, već i ostali normalni ljubitelji tenisa. Te ljude treba smeniti, svakako, ali ne znam ko bi pametan mogao da dođe. Opet, naglašavam, Novak je imao mnogo gore probleme sa Savezom nego Ana. Njegov otac je bio umešan. I pored toga je igrao. A i Ana je odigrala 20 mečeva i pored problema sa Savezom. Zbog toga ja mislim da ona ne igra iz drugih razloga. Pošto ni od Ane ni od Saveza nećemo dobiti objašnjenje, možemo se raspravljati do sutra. Zapravo, već je došlo to "sutra".
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 01:16 AM   #472
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
U savezu (kao ustalom i u celoj drzavi) vlada nevidjeni haos. Srdjan je rekao (a verujem mu jer covek nema potrebe da izmislja, barem ne kada je fotelja u pitanju, jer para ima dovoljno i ne zavisi mu egzistencija od saveza kao Bobi)da savez nije uradio nista povodom izgradnje nacionalnog teniskog centra (ili akademije), da mladi talenti nemaju uslove da ostanu u ovoj zemlji i da treniraju, vec moraju preko da idu. Savez nije uradio nista godinama da tenis podigne na visi nivo, samo se prica i obecava, a rezultata nema. Momci su se pobunili zbog ovoga (a verujem da im je smetao i licno), sa njima je (cini mi se precutno) bila i Ana, dok je Jelena podrzala Bobu (cini mi se isto precutno). Momcima savez nije mogao nista jer su bili zajedno protiv Bobe, dok je kod devojaka protiv njega bila samo Ana. Koliku moc u savezu ima Snezana Jankovic, zaista ne znam, ali mi je glupo da posle one prozivke za kafu, savez ne kaze nista, pustili su Snezanu da prica u ime Vranesa. Vranes je doduse rekao da se dogovorio sa Anom da ne igra jer nije mogla da doprinese pobedi, ali je Snezana i pored toga izjavila ono. U celom tom haosu, jedino je Jelena (ako izuzmemo ove mlade, koje su jos uvek zelene da bi se pobunile protiv neceg sto im smeta) ostala uz Bobu, a koliko znam, izjavila je i da je kucni prijatelj sa Zivojinovicima. Ne kazem da Jelena ima moc da preko saveza zabrani Ani da igra, niti da je savez ovlastio Snezanu da prica za kafu, ali ocigledno je da ima neki uticaj u tom savezu cim moze da kaze neke stvari, a da savez na to ne reaguje!
Ako Savez nije odreagovao kad je Snežana napala njih (!!!), zašto bi odreagovali kad je Snežana napala Anu? I Petrova je sad nešto kenjala za to što Šarapova igra kad igra za FK, Vinči je prozivala Skjavone i Penetu kad su nakon tolikih godina nastupanja za FK i osvajanja istog odlučile da propuste FK, što zbog povreda, što zbog činjenice da nijedna od njih dve nema više 20 godina, pa da igraju sve živo. Nisam primetila da su savezi tih zemalja poušali nekoga da brane, a Italijani imaju itekako razloga da brane Skjavone i Penetu. Francuskinje su bile odvratne jedne prema drugima... Odbijale da se rukuju nakon mečeva, Reza je rekla za Bartoli da je užasna osoba... Nisam primetila da se njihov savez mešao u to. Zapravo, i jedna i druga su izvisile barem jednom. Nema tu Savez šta da se petlja, bilo bi sasvim neukusno da oni komentarišu Anine i Jelenine čarke i da dele pravdu. Niko to nije komentarisao, ni njihove saigračice, ni Novak kad su ga pitali... To je, jbg, osnovna kultura.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 01:32 AM   #473
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Ako Savez nije odreagovao kad je Snežana napala njih (!!!), zašto bi odreagovali kad je Snežana napala Anu? I Petrova je sad nešto kenjala za to što Šarapova igra kad igra za FK, Vinči je prozivala Skjavone i Penetu kad su nakon tolikih godina nastupanja za FK i osvajanja istog odlučile da propuste FK, što zbog povreda, što zbog činjenice da nijedna od njih dve nema više 20 godina, pa da igraju sve živo. Nisam primetila da su savezi tih zemalja poušali nekoga da brane, a Italijani imaju itekako razloga da brane Skjavone i Penetu. Francuskinje su bile odvratne jedne prema drugima... Odbijale da se rukuju nakon mečeva, Reza je rekla za Bartoli da je užasna osoba... Nisam primetila da se njihov savez mešao u to. Zapravo, i jedna i druga su izvisile barem jednom. Nema tu Savez šta da se petlja, bilo bi sasvim neukusno da oni komentarišu Anine i Jelenine čarke i da dele pravdu. Niko to nije komentarisao, ni njihove saigračice, ni Novak kad su ga pitali... To je, jbg, osnovna kultura.
Nisi shvatila...
Ne mora savez da komentarise ili brani bilo koga, pogotovo kada se te prozivke desavaju na turnirima i za vreme turnira.
Obzirom na to da savez nije izjavio nista povodom Snezanine izjave, a u izjavi je Snezana rekla kako ona tamo negde pije kafu dok njena cerka gine za tim, ispalo je da je to misljenje i samog saveza, jer ako se dozvoljava majci kapitena nase repke da daje takve izjave i da proziva druge, onda ja mogu da imam utisak da je takva izjava protiv Ane odgovarala i savezu u tom trenutku. Ima na tezini kada majka jedne teniserke proziva drugu teniserku jer njena cerka treba sve sama. Pa je l' je neko terao da igra 'sama', je l' je neko terao da igra uopste ili to sama hoce? Ako hoce sama, to je njena odluka, to sto drugi ne igraju ne treba da bude njen problem, vec treba sebe da gleda...
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
Old Feb 12th, 2012, 01:39 AM   #474
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Prica o FC-u smara nevidjeno vec godinama. Niko nije duzan da igra za tu reprezentaciju, ali oni koji hoce ne treba da prozivaju one koji nece i kraj price. Ako hoces, hoces zbog sebe (i uvek ce biti njih koji isto kao ti zele da igraju, tako da tim postoji) i to ne treba da ima veze ni sa kim. Nekome taj FC znaci, i ginuce za tu repku, nekome znaci manje, a nekome nimalo, ali ja necu ni u jednom trenutku nazivati te igrace raznim imenima samo zato sto je meni stalo da se to osvoji. Svaka cast onima koji zele da igraju, ali to ne znaci automatski da treba da pljujemo one koji ne zele...
Old Feb 12th, 2012, 02:15 AM   #475
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Nisi shvatila...
Ne mora savez da komentarise ili brani bilo koga, pogotovo kada se te prozivke desavaju na turnirima i za vreme turnira.
Obzirom na to da savez nije izjavio nista povodom Snezanine izjave, a u izjavi je Snezana rekla kako ona tamo negde pije kafu dok njena cerka gine za tim, ispalo je da je to misljenje i samog saveza, jer ako se dozvoljava majci kapitena nase repke da daje takve izjave i da proziva druge, onda ja mogu da imam utisak da je takva izjava protiv Ane odgovarala i savezu u tom trenutku. Ima na tezini kada majka jedne teniserke proziva drugu teniserku jer njena cerka treba sve sama. Pa je l' je neko terao da igra 'sama', je l' je neko terao da igra uopste ili to sama hoce? Ako hoce sama, to je njena odluka, to sto drugi ne igraju ne treba da bude njen problem, vec treba sebe da gleda...
Ako je Vraneš rekao da razume njene razloge, a izjavio je nešto slično, mislim da je to dovoljno. U drugim sportskim savezima imaš situacije da selektori prozivaju igrače po novinama kad ne igraju za repku. Ovaj bangavi savez je barem s te strane normalan, pa ne prozivaju nikoga po novinama. Duda je za mene legenda, ali Jarić je ovde bio u pravu (iako je ona njegova svađa sa Rakočevićem užas): http://sportal.rs/news.php?news=45547#comments_box

Jbg, ovakve stvari će večito izazivati frku. Ja kažem da sam razočarana, smatram igranje za repku velikim kvalitetom kod svakog sportiste, ali ne mislim da je neko izdajnik kad ne igra. Meni u ovoj raspravi najviše smeta što je opet došlo do svađe između fanova kad je objavljeno da Ana neće igrati protiv Belgije. Verovatno treba da se i klonim ovih rasprava, pošto uvek ispadnem kolateralna šteta. Oni koji se izjašnjavaju kao navijači i jedne i druge uvek najviše najebu pošto ih i jedna i druga strana označi kao izdajnike, lažne navijače itd. Jbg, to će uvek biti problem. Žao mi je, ali ne mogu da poverujem u argumente ni s jedne ni s druge strane, kad se u tim komentarima ide u potpune krajnosti, mislim da je osobi koja posmatra sve sa strane jasno da ni jedni ni drugi ne mogu biti u pravu. Jbg, navijači su pristrasni.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 02:35 AM   #476
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Quote:
Jbg, ovakve stvari će večito izazivati frku. Ja kažem da sam razočarana, smatram igranje za repku velikim kvalitetom kod svakog sportiste, ali ne mislim da je neko izdajnik kad ne igra. Meni u ovoj raspravi najviše smeta što je opet došlo do svađe između fanova kad je objavljeno da Ana neće igrati protiv Belgije. Verovatno treba da se i klonim ovih rasprava, pošto uvek ispadnem kolateralna šteta. Oni koji se izjašnjavaju kao navijači i jedne i druge uvek najviše najebu pošto ih i jedna i druga strana označi kao izdajnike, lažne navijače itd. Jbg, to će uvek biti problem. Žao mi je, ali ne mogu da poverujem u argumente ni s jedne ni s druge strane, kad se u tim komentarima ide u potpune krajnosti, mislim da je osobi koja posmatra sve sa strane jasno da ni jedni ni drugi ne mogu biti u pravu. Jbg, navijači su pristrasni.
Iskren da budem, kosarku uopste ne pratim tako da ne znam sta se tu sve desava...
Razumem ja tebe potpuno, ti navijas za obe - sto ti dodje kao dupla muka kad treba da slusas argumente i jednih i drugih navijaca. Stvar je u tome da informacija povodom njenog ne igranja protiv Rusije nije zvanicna, e to su rekla-kazala price, ja bas mislim da ce igrati... Razumem takodje da su njeni navijaci ogorceni (i ja sam itekako) zbog mnogo propustenih godina, prilika, pogresnih odluka... Sve to nije razlog da je nazivamo izdajicom jer ona to nije zasluzila, pa makar ne igrala nikad vise za reprezentaciju. Uvek cu je kritikovati za ono sto uradi lose kad je njena karijera u pitanju, ali za FC to necu raditi bas zbog toga sto mislim jer ne smatram da su pogresne odluke koje je donela u karijeri u isto vreme pogresne odluke i za igranje/neigranje za repku!
Old Feb 12th, 2012, 02:43 AM   #477
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Iskren da budem, kosarku uopste ne pratim tako da ne znam sta se tu sve desava...
Razumem ja tebe potpuno, ti navijas za obe - sto ti dodje kao dupla muka kad treba da slusas argumente i jednih i drugih navijaca. Stvar je u tome da informacija povodom njenog ne igranja protiv Rusije nije zvanicna, e to su rekla-kazala price, ja bas mislim da ce igrati... Razumem takodje da su njeni navijaci ogorceni (i ja sam itekako) zbog mnogo propustenih godina, prilika, pogresnih odluka... Sve to nije razlog da je nazivamo izdajicom jer ona to nije zasluzila, pa makar ne igrala nikad vise za reprezentaciju. O onome sto ja mislim ne vredi vise da pisem jer sam rekao to vec gomilu puta i podrzacu je sta god odlucila jer jelte imam neko misljenje o celoj toj prici! Uvek cu je kritikovati za ono sto uradi lose kad je njena karijera u pitanju, ali za FC to necu raditi bas zbog toga sto mislim!
To je fer. Ja, na primer, ni ne očekujem da je svi kritikuju samo zato što je ja kritikujem.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 03:08 AM   #478
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Al ste se raspisali

Quote:
Forumi, tviteri, komentari po B92, Kuriru i Blicu su prepuni neproverenih informacija. Pisalo se kako JJ dobija neku ogromnu svotu novca od Saveza, dok Đoković, recimo, igra maltene za džaba. Ja ne znam odakle ljudima te priče. Da li je neko stvarno upoznat sa tim informacijama, pa priča okolo ili neko tako lupi, pa se raširi.
Ovo su objavile Vecernje Novosti http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...je-novi-mandat

Quote:
NOVAK IGRA ZA DžABE!

PATRIOTIZAM Novaka Đokovića i ovog puta je dobio novu potvrdu. Naš najbolji teniser u 2009. i 2010. uzeo je samo 630 evra za avionske karte od TSS, pokazavši da sam plaća sve svoje troškove i putovanja na turnire u inostranstvo. Pritom, za reprezentaciju igra bez ugovora, dakle besplatno.

AVIONSKE KARTE
Janko Tipsarević 25.000 evra
Viktor Troicki 33.000 evra
Jelena Janković 52.000 evra
Bojana Jovanovski 16.000 evra
Nikola Milojević 37.000 evra
Nenad Zimonjić 38.000 evra
Novak Đoković 630 evra
Ana Ivanović 13.000 evra
...
UKUPNO: 330.000 evra
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2012, 03:26 AM   #479
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Al ste se raspisali

Ovo su objavile Vecernje Novosti http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...je-novi-mandat
Izvinjavam se, nisam videla ovaj članak.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 12th, 2012, 10:08 AM   #480
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Jasno je kao dan da Savez jede govna. I ja sam sedela na plafonu za vreme finala DK-a, pošto se od tzv. VIP ličnosti nije moglo doći do normalnih mesta. Ma, srećna sam što sam i plafon dobila, mnogo ljudi je izvisilo za karte. Drugarica je stala u red nekoliko sati pre nego što se otvorio šalter, pa smo jedva dobili karte. Ja sam pokušala da kupim karte pred meč sa Argentinom, pa su mi rekli da su karte puštene u prodaju, ali da su istog momenta povučene. Šta oni muljaju sa tim kartama, bog sveti zna.
Wow.

Pa da. Ana Ivanovic i Cajka.

To je isto.
Isto su zaduzile srpski tenis i TSS, ma sta isto, Cajka je vise, ona je kupila kartu, a Ana hoce besplatno, mamicu joj...
I to ne jednu nego 4, ej 4!!! Sram da je bude! Sta ona hoce, misli da je nesto bolja od tamo nekih Dzidza Midza Grandovaca, onih koji su dobili karte zadjaba preko firmi, kojima su karte deljene sakom i kapom po stranackoj osnovi a u zivotu teniski mec pogledali nisu, i Cajke, redovnog komentatora na Aninom forumu, koja se mukotrpno angazuje opseznim kritickim osvrtima na Anin odnos prema repki.

Pa stvarno...kuda ide ovaj svet?

Ana treba da shvati ona je tu da igra za repku, a ne da gleda repku...to ipak treba da se zasluzi.

Nego, ja mislim da ovaj forum treba da ima jos navijaca obe, mnogo smo bre zabrazdili u pristrasnos'.
Ni blizu nemamo toliko balansiranih diskusija sa argumentima obe strane kao neki drugi forumi, npr. oni ciji su navijaci ti "navijaci obe"...

Last edited by JAS_ : Feb 12th, 2012 at 10:28 AM.
JAS_ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules