Teniski spektakl u BG Areni 7. decembra (potvrdjeno) - Page 2 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Nov 19th, 2007, 07:35 PM   #16
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute
Re: Teniski spektakl u BG Areni 7. decembra (potvrdjeno)

Quote:
Originally Posted by JustDoIt View Post
Mozda i ja dodjem,pa da vas upoznam ?
mozda je bolje da ne dolazis
bolje je da ne pokvaris sliku koju imam o tebi
ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Nov 19th, 2007, 07:37 PM   #17
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Ma , neka, ja cu sa vama na kratko biti, posle idem da se napijem na neki splav
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 19th, 2007, 07:38 PM   #18
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
pa naravno......to uvek radis.........kad neko otkrije kakav si u stvarnosti.....CCCCC
Old Nov 19th, 2007, 09:59 PM   #19
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by ce View Post
,i ja isto,koju kartu si kupila?
e pa vidis to ne znam,posto nisam ja kupovala nego prijatelj koji me vodi! (snasla sam se!)
Jovana. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 19th, 2007, 09:59 PM   #20
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute

Quote:
samo tako...
Jovana. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 29th, 2007, 09:38 AM   #21
country flag Jelena_78
Member

Jelena_78's Avatar

Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all

Juce je na sajtu tv avala receno da dolaze Masha i De Niro,a vec jutros u novinama pise da se jos dogovara i pregovara,jer je Masha na pripremama za sl.sezonu,a De Niro u Rimu,zavrsava neke pravne poslove... Pominje se da organizatori zele da gost bude i Monika,ali je pitanje jer sa svojim prijateljima drzi lanac restorana (zamisli da izostane dan!?)
Ja mislim da je pitanje zeli li ili ne zeli,a ne da li ima 'obaveze'...ali dobro,to je moje misljenje.
Iskreno,najvise bih volela da vidim Moniku u Areni,u tom slucaju mi ne bi bilo zao da se niko drugi ne pojavi,i verujem da ne bih mogla da zaustavim suze tog momenta...
Ali isto tako,samo mali deo mene misli i veruje da ce zaista doci. Volela bih da me osecaj vara... Vidimo se u Areni!
Jelena_78 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 29th, 2007, 11:05 AM   #22
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Ako cujem da Monika i Sarapova dolaze, idem i ja. Jel ce Sarapova nesto i igrati ili samo biti na tribinama ?
Old Nov 30th, 2007, 09:41 AM   #23
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

pa verovatno samo na tribinama
ako dolazi monika znam koga cu ja juriti za autogram
Old Dec 7th, 2007, 01:16 PM   #24
country flag Jelena_78
Member

Jelena_78's Avatar

Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all Jelena_78 is a name known to all

Ne dolaze ni Masha ni Robert...,navodno ce neko poznat doci...
Prenos je na Rtsu,kazu poslednjih sat vremena i na Eurosportu.
Jelena_78 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 7th, 2007, 01:22 PM   #25
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

A ta poznata osoba ce verovatno biti Vlade Divac ili tako nesto ...
Old Dec 7th, 2007, 11:00 PM   #26
country flag Milena S.
Senior Member

Milena S.'s Avatar

Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all

e ajd ko bude imao slike neka okaci nesto
ja nisam bila bas blizu ali imam par slika terena na www.svettenisa.net u galeriji

www.TennisPhotos.co.cc
Always fresh photos of Serbian tennis players
Milena S. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 8th, 2007, 06:25 PM   #27
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ja sam bio blizu ali nisam poneo aparat
Old Dec 8th, 2007, 07:38 PM   #28
country flag Ana&Jelena Fan
Senior Member

Ana&Jelena Fan's Avatar

Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of

Naravno da bi se mogla naci poneka zamerka, ali kad se vide ove slike i kad procitam komentare kako nam celi svet zavidi na sinocnjem spektaklu, moram priznati da je stvarno sreca imati tako velike igrace na jednom mestu.

Jelena Jankovic

Vojislava Lukic

Good luck to: Davenport, Srebotnik, Kirilenko, Kostanic, Mirza and Serbian DC squad (Djokovic, Tipsarevic, Zimonjic, Bozoljac, Pashanski and Troicki)
Ana&Jelena Fan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 8th, 2007, 10:25 PM   #29
country flag Bojan87
Member

Bojan87's Avatar

Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light

Pozdrav svim teniskim zaljubljenicima. Pogledajte na sajtu www.srbijatenis.net preko 70 slika sa spektakla u areni. pokusacu ovde na forumu da postavim neke od najzanimljivijih.

Takodje pogledajte i video snimak na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=C56Ypgj7bhQ
Bojan87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 8th, 2007, 10:31 PM   #30
country flag Bojan87
Member

Bojan87's Avatar

Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light Bojan87 is a glorious beacon of light

Za ove i jos mnoge druge slike u vecem forumatu posetite sajt www.srbijatenis.net
Bojan87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules