Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#167 ·
Ja sam par puta bila u Italiji (i za matursku izmedjuostalog) i super je tamo! Meni je to najlepsa zemlja! (mada ja obozavam istoriju umetnosti) Ako te umetnost ne zanima ne znam dal ce ti biti zanimljivo! Al i u tom slucaju treba da se vide svi ti gradovi pogotovo Firenca i Venecija!

(hip hop je to sto gledas po MTVu - sranje, i vuce na pop! A rap je uglavnom underground i bavi se malo umnijim temama od kola, ribe, kes...)
 
#171 ·
O boze... Pa zar vama na prvom mestu kod ekskurzije nije provod? Pazi nekoliko dana si sa svojim drustvom u stranoj zemlji gde nema roditelja, nema nikog poznatog... Pa to je raj!!!

Znaci u Budimpesti od cetiri dana, spavao sam samo pred polazak i to od 05 do 09 ujutru... A znamenitosti cu obilaziti sa 60 godina...Fotoaparat u ruku, babu pod drugu i skljoc, skljoc...

A sada...samo zajebancijaaaaaaaa :banana: :banana:
 
#173 ·
Mislim idem i ja da vidim nešto ali što se tiče spomenika i ostalih stvarčica to mi je kranje NEBITNO!!! U Beogradu tolko spomenika, fontana, sokaka, znamenitosti :D

Najbitnije je društvo, a onda noćni život gradova! Zamisli odeš u Ljubljanu gde grad bukvalno umre u pet sati... :( Zato budi happy što idete u Italiju, biće vam extra u najavi!!!

Meni je lično u autobusu uvek najjače! Mada nije ni loše kad se šetaš centrom Budimpešte i nosiš majcu I'm not just perfect, I'm Serbian too :D :banana:
 
#174 ·
Ahh,moja skola ide na maturske u Italiju,sto je stvarno ekstra,a u 3.godini u Grcku. Ova vlada retardi zabranili prvoj i drugoj godini put u inostranstvo, a mi taman trebali u Barselonu sa profesorkom geografije:rolleyes: A posle se kao fora zale sto vecina mladih nikad nije bila u inostranstvu:rolleyes:

Dobra je i italija,lepa zemljica...
 
#175 ·
Kod nas u školi i prva i druga idu u inostranstvo, ali to organizuju profesorke...To još uvek može, samo škola ne sme da organizuje!

Prvaci pale u Pariz, a drugaci čini mi se u London... Međutim u prvoj godini ide tek dvadesetak, a u drugoj nešto više...

Treća godina - pravac Grčka :D preko škole
A druga godina na Zlatibor tri dana za 120 evra :eek: :eek: :rolleyes: :rolleyes:
A mi smo za 150 isto toliko u Budimpešti...

Lopoviiiii :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 
#192 ·
3-0;) :bounce: :bounce: :banana:

Eeee a ja hocu Majuuuuuuuu nazad u kucu:sad: :sad: Sad mi nedostaje kad je izasla,nema k'o da bude sizofrenicar:sad: :D
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top