Monday OOP
COURT CENTRAL start 11:00 am
K Kanepi (EST) vs [14] S Peer (ISR)
Not Before 1:00 PM
[16] A Rezai (FRA) vs P Kvitova (CZE)
A Petkovic (GER) vs D Safina (RUS)
Not Before 7:00 PM
T Bacsinszky (SUI) vs [WC] A Wozniak (CAN)
[WC] S Dubois (CAN) vs K Zakopalova (CZE)
BANQUE NATIONALE start 11:00 am
A Kerber (GER) vs Y Shvedova (KAZ)
[WC] V Razzano (FRA) vs [LL] P Schnyder (SUI)
[WC] S Fichman (CAN) / M Pelletier (CAN) vs [WC] D Hantuchova (SVK) / C Wozniacki (DEN)
[6] Y Chan (TPE) / J Zheng (CHN) vs [WC] H El Tabakh (CAN) / R Marino (CAN)
Not Before 7:00 PM
[13] Y Wickmayer (BEL) vs O Govortsova (BLR)
COURT 9 start 11:00 am
A Dulgheru (ROU) vs S Bammer (AUT)
[Q] J Groth (AUS) vs A Bondarenko (UKR)
[Q] V King (USA) vs A Medina Garrigues (ESP)
J Coin (FRA) / A Rosolska (POL) vs A Amanmuradova (UZB) / V Dushevina (RUS)
COURT 5 start 11:00 am
A Hlavackova (CZE) / L Hradecka (CZE) vs M Kondratieva (RUS) / V Uhlirova (CZE)
Not Before 12:00 PM
S Errani (ITA) vs [Q] I Benesova (CZE)
N Llagostera Vives (ESP) / A Parra Santonja (ESP) vs E Vesnina (RUS) / V Zvonareva (RUS)
Not Before 4:00 PM
K Bondarenko (UKR) / F Schiavone (ITA) vs S Errani (ITA) / R Vinci (ITA) - POSSIBLE COURT CHANGE
COURT 2 start :
Not Before 4:00 PM
I Benesova (CZE) / B Zahlavova Strycova (CZE) vs S Hsieh (TPE) / A Kudryavtseva (RUS)
COURT CENTRAL start 11:00 am
K Kanepi (EST) vs [14] S Peer (ISR)
Not Before 1:00 PM
[16] A Rezai (FRA) vs P Kvitova (CZE)
A Petkovic (GER) vs D Safina (RUS)
Not Before 7:00 PM
T Bacsinszky (SUI) vs [WC] A Wozniak (CAN)
[WC] S Dubois (CAN) vs K Zakopalova (CZE)
BANQUE NATIONALE start 11:00 am
A Kerber (GER) vs Y Shvedova (KAZ)
[WC] V Razzano (FRA) vs [LL] P Schnyder (SUI)
[WC] S Fichman (CAN) / M Pelletier (CAN) vs [WC] D Hantuchova (SVK) / C Wozniacki (DEN)
[6] Y Chan (TPE) / J Zheng (CHN) vs [WC] H El Tabakh (CAN) / R Marino (CAN)
Not Before 7:00 PM
[13] Y Wickmayer (BEL) vs O Govortsova (BLR)
COURT 9 start 11:00 am
A Dulgheru (ROU) vs S Bammer (AUT)
[Q] J Groth (AUS) vs A Bondarenko (UKR)
[Q] V King (USA) vs A Medina Garrigues (ESP)
J Coin (FRA) / A Rosolska (POL) vs A Amanmuradova (UZB) / V Dushevina (RUS)
COURT 5 start 11:00 am
A Hlavackova (CZE) / L Hradecka (CZE) vs M Kondratieva (RUS) / V Uhlirova (CZE)
Not Before 12:00 PM
S Errani (ITA) vs [Q] I Benesova (CZE)
N Llagostera Vives (ESP) / A Parra Santonja (ESP) vs E Vesnina (RUS) / V Zvonareva (RUS)
Not Before 4:00 PM
K Bondarenko (UKR) / F Schiavone (ITA) vs S Errani (ITA) / R Vinci (ITA) - POSSIBLE COURT CHANGE
COURT 2 start :
Not Before 4:00 PM
I Benesova (CZE) / B Zahlavova Strycova (CZE) vs S Hsieh (TPE) / A Kudryavtseva (RUS)