Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#1,401 ·
Pre devet sigurno neće. Skjavone i Kerber će verovatno igrati treći set, posle njih idu Kirilenko i BMS, pa ti računaj. Ako sve bude teklo izuzetno brzo, počeće oko 21.30. Ja očekujem da će biti kasnije.
 
#1,411 ·
Ćao društvo. Danas sam slučajno surfujući po netu pronašao informaciju da je ćerka Vesne Vukelić Vendi, pevačice, na akademiji Nika Bolitijerija na Floridi. Ima 13 godina, zove se Nikoleta Banjac i na akademiju ju je navodno pozvao lično Nik. Stil igre sličan je onom koji ima Jelena Janković.

Ima li neko od vas informacije o ovoj devojci? :)
 
#1,417 ·
Ćao društvo. Danas sam slučajno surfujući po netu pronašao informaciju da je ćerka Vesne Vukelić Vendi, pevačice, na akademiji Nika Bolitijerija na Floridi. Ima 13 godina, zove se Nikoleta Banjac i na akademiju ju je navodno pozvao lično Nik. Stil igre sličan je onom koji ima Jelena Janković.
Već sada ima potencijala da postane nova GOAT. Prijavljujem se za Nikoleta fan no.1.
 
#1,412 ·
Nikoleta Banjac. Ponavljam da su ovo informacije iz naših medija i da ja nisam uspeo da pronađem više informacija o ovoj devojci. Da li neko od vas zna nešto?

 
#1,414 ·
I ja mislim da je definitivno istina, ali ne mogu da pronađem neke druge informacije, njene rezultate ili fotografije sa akademije. Otvoriću thread o njoj, možda neko uspe da sazna nešto više. :)
 
#1,418 ·
Je ne verujem, tek što je počela da napreduje, Jovana ima hejtere na GM, bolje da nisam ni odlazio tamo, jer kada bi im odgovorio, verovatno bih bio banovan :eek: Ti ljudi tamo nisu normalni, oni kao da su specijalozovali hejtovanje i samo to rade :fiery:
 
  • Like
Reactions: Brena
#1,421 ·
A koga da stave? :[ Krunicka jedina zna da igra dubl, Ana i Bojana veze nemaju. Jedino ako je Ani isao servis danas, mozda su mogli ipak nju da stave, ne znam nisam gledala njen mec. Nije nemacki dubl neki prefantastican, ali za bilo koji nas je majka Mara.
 
#1,422 ·
Žao mi je što nije bilo trećeg boda za Srbiju, ali moram priznati da ne osećam nikakvo razočaranje jer kod mene preovladava osećaj sreće zbog sjajnih Aninih pobeda, naročito nad Kerber. :) Nadam se da bi ovo mogao biti uvod u Aninu najbolju sezonu na šljaci od 2008. :)

Inače, da li ste pročitali da je Dominika Cibulkova nazvala navijače Srbije "neprijatnim"? :)
 
#1,425 ·
Ana ima potencijala za dobru dubl igračicu. Ima servis, sasvim lep osećaj na mreži, ali potpuno je neuigrana u dublu. Ne zna koju loptu ona da juri, koju da ostavi protivnici. U skoro svakom dubl meču ona će odigrati po nekoliko fantastičnih voleja, ali će zato i zasrati dosta poena.

Ali, konkretno, protiv ovog dubla jedino bi Ana i JJ imale neke šanse. Smejte se, ali to su jedine naše teniserke koje imaju dobar servis, a protiv ovakvih Nemica se nije moglo bez servisa. A čak ni one ne bi dobile ni set.
 
#1,427 ·
Ana ima potencijala za dobru dubl igračicu. Ima servis, sasvim lep osećaj na mreži, ali potpuno je neuigrana u dublu. Ne zna koju loptu ona da juri, koju da ostavi protivnici. U skoro svakom dubl meču ona će odigrati po nekoliko fantastičnih voleja, ali će zato i zasrati dosta poena.
Da, deluje skroz pogubljeno u dublu.

Ali, konkretno, protiv ovog dubla jedino bi Ana i JJ imale neke šanse. Smejte se, ali to su jedine naše teniserke koje imaju dobar servis, a protiv ovakvih Nemica se nije moglo bez servisa. A čak ni one ne bi dobile ni set.
Ma prosle bi isto. Ni Jelena nije odigrala nijedan ljudski dubl mec jos od 2008. Sve sto je dobijala u Fed kupu, dobijala je jer ju je izvlacila Aleksandra i/ili ludacka sreca, ali najcesce slabe/lude protivnice. U svim dubl mecevima u kojima sam je gledala poslednje 3-4 godine stajala je ko klada - nista DTL vineri, nista lobovi, mrezi ne sme ni da pridje... A valjda je uvek bila i umorna jer je uvek pre toga igrala dva singl meca.
 
#1,433 ·
Ana i Jelena su "odlične" dubl igračice, samo što se nikada tome nisu posvetile :shrug: I zato ne razumem selektora, mogao je staviti Anu tamo "za ukras" da servira, riternira i udara forhend vinere, tolko bi mogla i po koji volej - bilo bi dovoljno... Ovako, i Aleks i Vesna su pogađale svaki treći ritern i servis, te nisu imale ni minimalni šanse za pobedu :( A Lisicki i Gronenfeld nisu Blek, Erani, Vinči ili Huber :shrug:
 
#1,435 ·
Žao mi je što Anine pobede nisu ništa vredele na kraju. Ne mislim da bi bilo dobro da je igrala dubl, ne bi tu ništa mogla doprineti, a samo bi pokvarila utisak.
Inače je ovo realno, nemamo mi više tim za prvu svetsku grupu. A bez Ane nemamo ni tim za svetsku grupu uopšte. Jovanovski (koja me je danas užasno iznervirala) i Dolonc su u stanju da izgube bukvalno od svake igračice iz svetske grupe.
Jbg. :shrug:
 
#1,436 ·
^ Slažem se da smo 0 reprezentacije bez Ane i Jelene, i verovatno sledeće godine ispadamo iz SK II jer Ana i Jelena sigurno neće igrati, a Bojana i Vesna nas izvući neće, tako da...

Evro-afrička zono vraćamo se! :drive:
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top