Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#1,517 ·
Bukvalno ne verujem. Msm realno pesma je bila ok, kostimi KATASTROFA (Ana Ljubinkovic cao zdravo), ali prosto mi je tako cudno da nismo prosli, msm uvek prolazimo, pa cak smo i sa onom sto je pevala " Covek je Caroban " (nemogo joj se imena setiti). Realno mi je bas glupo jer gledam ES samo za Srbiju.... :(
 
#1,520 ·
Zasluzeno nisu prosle, pesma prosek, ali bi prosle da je koncept bio jak, a ne kostimi za male bebe i performans za decje izdanje muzickog takmicenja. Zao mi je iskreno devojaka, zna se da su puno radile i vokalno su izvukle prosek, ali nastup? :lol:
Meni je vise zao Crne Gore, oni su rasturili, iako mi se pesma ne dopada, ali su izvukli najbolje, tuzno je videti bivsu Jugu na zacelju. :)
 
#1,521 ·
Dakle, za sledeću godinu treba da počnemo odmah sa spremanjem pesme - VENDI NA EVROVIZIJU! :devil:

Taman joj od ove do sledeće Evrovizije daš vremena da napravi novi ultra hit poput legendarnog "Uljeza" :rolls:
 
#1,523 ·
Pesma ko pesma za Evroviziju, po meni jeste ispodprosečna, alu kada sam čuo ostale večeras zaista sam bio ubeđen da će sigurno ući u finale, jer su se makar ritmom izdvojile, ali tako je kako je.

Ja se samo nadam da će njih tri biti jake, jer kao i kada pričamo o tretmanu Ane u medijima, tako i ovde, naši mediji su užasni kada su ovakve stvari u pitanju. Već vidim na netu osvanuli naslovi "Debakl" i slični. :(
 
#1,525 ·
Jbt, kao da su njih tri krive što je pesma krš. A obukli su ih kao klovnove. One jesu talentovane, ali od govana ne možeš pitu da mesiš. Osim ako se ne prezivaš Janković. :lol:

 
#1,526 ·
Kostimi su zaista bili neshvatljivo loši. Prosto ne mogu da verujem da za tri meseca koliko su se pripremali nisu mogli da nađu normalnijeg kreatora da im napravi nešto intrigantnije i lepše za oko. Spram ovog večeras čak i Sarin kostim đavolka sa Beovizije imao bi moju podršku. Kad bolje razmislim, trebale su onako obučene da se pojave u Švedskoj. Ovako su prošle potpuno neprimećene, a stvarno su sve tri odlične...
 
#1,528 ·
Mirna je simpatična devojka, Nevena je lepa i zgodna, Sara je bomba. A ovi kostimografi i šminkeri su uspeli da učine da izgledaju kao da su ih isterali iz cirkusa. Tužno.
 
#1,531 ·
Obozavao sam PGS i Nevena, Sara i Mirna su mi bili favoriti od pocetka, tako da mozete misliti kako sam se osecao kad su bas njih tri stigle do super finala :hearts:

Ali zasluzeno nisu prosle. Pesme na maternjem jeziku vise ne prolaze na Evroviziji :shrug: Jednostavno je tako. Svi sada pevaju na engleskom, ne razumem zasto mi necemo :rolleyes:
 
#1,533 ·
Obozavao sam PGS i Nevena, Sara i Mirna su mi bili favoriti od pocetka, tako da mozete misliti kako sam se osecao kad su bas njih tri stigle do super finala :hearts:

Ali zasluzeno nisu prosle. Pesme na maternjem jeziku vise ne prolaze na Evroviziji :shrug: Jednostavno je tako. Svi sada pevaju na engleskom, ne razumem zasto mi necemo :rolleyes:
Je l' ovo bese Sarapova fan?
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top