Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#556 ·
A bilo je dobro i kad su nominovali Danijelu i Sasu, a u pozadini se cuje sapat "a ko je Sasa?" Kakvi kraljevi, po ceo dan zajedno i ne mogu zapamtiti imena, a plus su i VIP osobe :). Meni se dopalo kako Marija peva, ali su mogli smisliti malo bolji nastup...
 
#557 · (Edited)
Izvinjavam se sto prekidam vruce rasprave
o Evroviziji i VB, mozda bi i treca tema
mogla nekako da se umetne u diskusiju.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/story.php?vest=56786

Poznate svetske teniserke sestre Serena i Venus Vilijams zainteresovane su da kupe kasarnu "Orijenski bataljon" i veliki deo zemljišta u Kumboru kako bi sagradile elitni teniski kamp, objavljeno je u Podgorici.

Majka poznatih sestara Orasin Vilijams i njihovi advokati već su boravili u Crnoj Gori, analizirali teren i ocenili da klima na crnogorskom primorju dozvoljava treninge skoro cele godine.

Oni su domaćine obavestili da žele da, na mestu kasarne u Kumboru, sagrade savremeni sportski kompleks Teniski savez Crne Gore najavio je nedavno da će Serena Vilijams uskoro posetiti njihovu državu radi popularizacije tenisa.

Vojska je napustila bivšu kasarna "Orijenski bataljon" u Kumboru nakon odluke generalštaba da se formira mornarička baza u Baru i uknjižena je kao vlasništvo države Crne Gore.

Obuhvata zemljište površine 241.695 kvadrata, na kome se nalazi i pravoslavna crkva.

U okviru kasarne postoji 99 objekata, ukupne površine 62.900 kvadata, a nekadašnje sedište Mornarice nalazi se na samoj obali mora.

Sestre Vilijams ostvarile su veliki proboj na teniskim takmičenjima krajem devedesetih godina i za vrlo kratko vreme dospele na vrh liste najboljih svetskih teniserki.
Sestre Vilijams i Montenegro. Pa kako se toga niko
ranije nije setio? :)
 
#562 ·
1. Je li gledao neko reklamu za JAT? Bas mi je drago sto su medju nasim najpoznatijim licnostima (Cola, Divac, Prle, Kojo, Cvijanovic, Sinisa Mihajlovic, Kezman, Piksi, Djule, Sloboda Micalovic) i dve nase teniserke, lepo je da su usle u vrh popularnosti.
2. Je li gledao neko kako Pedja d`moj pravi budalu od sebe vitlajuci "budalom"? :eek:
 
#569 · (Edited)
1. Je li gledao neko reklamu za JAT? Bas mi je drago sto su medju nasim najpoznatijim licnostima (Cola, Divac, Prle, Kojo, Cvijanovic, Sinisa Mihajlovic, Kezman, Piksi, Djule, Sloboda Micalovic) i dve nase teniserke, lepo je da su usle u vrh popularnosti.2. Je li gledao neko kako Pedja d`moj pravi budalu od sebe vitlajuci "budalom"?
Uploadovao sam reklamu na YouTube pa kome se gleda neka klikne ovde: http://www.youtube.com/watch?v=LoIkB7NickE

A cini mi se da ima negde na YouTube i snimak Pedjinog 'ponosa', pa ko nije jeo skoro moze i to da pogleda :lol:
 
#571 ·
Ne mogu da verujem da Ana i Jelena igraju sutra u isto vreme, a kakve smo srece i ES i RTS ce da prenose isti mec. RTS-u nikad ne bi palo na pamet da vide sta prenosi ES pa da prenose ovo drugo... Mozda misle da posto im placamo pretplatu, gledamo smao njih. A komentatori ubise- osim Viskovica, on je super.
 
#577 ·
Od cetiri polufinala u pojedinacnoj konkurenciji, Srbi u tri, fantazija.
Puno srece devojkama, vec su napravile dva cuda, usle u polufinale i slikale se zajedno. Mozda su tri cuda u ovako kratkom vremenu previse, ali ljudski je nadati se... Sta god da bude devojke su nas ponos.
 
#579 ·
joj ljudi, juce mi se zivot u potpunosti promenio !!! Prica kaze sledece ...

Posto sam prosle godine osvojio prvu nagradu na konkursu "LIK RUSIJE" gde sam pisao sastav o srpsko-ruskom prijateljstvu dobio sam kao nagradu televizor ... to je bilo prosle godine i skroz sam zaboravio na to. Ali, juce me je zvao ambasador ruske federacije i rekao da smo drugarica i ja dobili stipendiju od ruske vlade za studiranje na BILO KOM fakultetu u Moskvi ili ST. Peteburgu !
Naravno, bio sam u soku i nisam zna sta da odgovorim, a on mi je rekao da ukoliko zelim da studiram tamo moram da posaljem faks sa mojim ocenama i biografijom do 14:00 u rusku ambasadu !
Posle 5 casovnog prepiranja sa roditeljima odlucio sam da prihvatim ponudu u koju je ukljuceno : placen smestaj,hrana,knjige, prijave ispita i put avionom kao i mesecni dzeparac sa kojim mogu da platim povratnukartu Bg-Moskva !!!
Prijavio sam se na Moskovski drzavni institut medjunarodnihodnosa - medjunarodno pravo ( sta god to znacilo ) i prvo septembra letim za Moskvu :speakles:

.... I sve mi se to izdesavalo za jednu noc !!!
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top