TennisForum.com - View Single Post - Fed Cup team?

Thread: Fed Cup team?
View Single Post

Old Jan 24th, 2007, 07:57 PM   #13
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute
Re: Fed Cup team?

Pa šta čovek drugo da ti kaže kad pričaš gluposti Čim ti kažeš da bi u dublu stavio Jelenu i Vojislavu "zato" očigledno je koliko znaš Šta sam ja sad tu kriv.

Nataša kao prvo nije neiskusna, jer u konkurenciji parova ima par osvojenih profesionalnih turnira kao i jedan od najjačih na svetu "Yucatan Cup". Što se tiče Vojislave njena dubl igra je prosečna, čak i manje od toga.

Onda opet koliko ne znaš, a ja pak znam - Vojislava je igračica sa OSNOVNE LINIJE, ukoliko nisi primetio i Jelena je igračica sa OSNOVNE LINIJE! Dve igračice sa osnovne linije u dublu - TO NE IDE! Nataša Zorić igra fantastično na mreži, što je preporučuje za taj dubl.

E a na kraju krajeva tužno je to što ti nisi u životu ni gledao Vojislavu i Natašu da trkeljišeš ovde A garant ni Jelenu u dublu... Dobro možda na Wimbledon-u kada je igrala protiv Ane i Makiri... Zato sigurno znaš bolje od mene Tako da što se tiče stručne rasprave sa tobom sam završio Hvala bogu pa tebe neće pitati za mišljenje

Instagram
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote