TennisForum.com - View Single Post - Dia Evtimova Thread

View Single Post

Old Dec 13th, 2006, 07:03 PM   #40
country flag Louis Cyphre
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute
Re: Dia Evtimova Thread

Quote:
Originally Posted by Nidalgina View Post

Димана беше по-напред в ранглистата когато се играха срещите за Фед Къп и може би затова се е получило пренебрегването.
о не,аз не говоря че Димана не е трябвало да игреа,даже напротив тя игра страхотно.Но мисълта ми беше че последния мач на двойки беше без никакво значение за нас и навсякъде когато се получи такава ситуация пускат резервите.А в този случай Диа не я пуснаха(което ми се стори много странно),незнам защо.И не ми стана приятно защото Диа кибичеше цял турнир и чакаше а накрая се излигавиха с нея.Те това ми е идеята

Българският форум за тенис
Louis Cyphre is offline View My Blog!   Reply With Quote