TennisForum.com - View Single Post - Dia Evtimova Thread

View Single Post

Old Dec 13th, 2006, 01:42 PM   #36
country flag Louis Cyphre
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute
Re: Dia Evtimova Thread

Хмммм Не звучи много добре да игнорираш 2-рата си ракета при положение че имаш 2-3 в Топ500...Но не съм запознат със ситуацията и ще се въздържа от коментар.Ако някой има повече инфо може и да я сподели
P.S.
На мен ми направи неприятно впечатление че на федкъп пуснаха Мария Пенкова в два мача на двойки при положение че Диа си я бие когато я хване(4-1 H2H май) и че Диа има доста повече мачове на двойки...и не само.Но да кажем че е треньорско решение но защо не я пуснаха на последния мач където нямаше никакво значение резултата?Още тогава се чудех много но може би има някакви конфликти ...

Българският форум за тенис
Louis Cyphre is offline View My Blog!   Reply With Quote