TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Oct 26th, 2006, 07:31 PM   #31
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by JustDoIt View Post
Pa jeste, gemaksovi tereni su super, s obzirom kakav jad su ovi ostali ! Kad kazem jad mislim na tribine i broj mesta. Jedan ozbiljniji turnir bi trebalo da ima neku halu koja moze da primi vec broj ljudi...ali trenutno ne vidim nijedan takav objekat u Srbiji ! Ali, ako partizan konacno pocne sa gradnjom tog sportskog centra bice valjda i turnira tamo

P.S Tenis Srbija, kad ces staviti avatar ?
Pa GEMAX-ovi tereni su vrlo dobri... Bet obzira na "jad" što se tiče ostalih terena.
Kada je finale napravi se tribina i na terenu broj 2, dođe dve-tri hiljade ljudi... Sumnjam da bi mečevi tipa Romina Oprandi vs. Katerina Bondarenko privukli više pažnje
Ipak kad kažem klub, mislim na celokupnu infrastrukturu, a tu je GEMAX na svetskom nivou!

Pa rekoh vam da će Partizanu srušiti taj Centralni Teren... Mene niko ne sluša
Pravi se Nacionalni Teniski Centar (uskoro više o tome na Tenis Srbiji...).

Inače ATP turnir koji planira Đorđo Antelj (predsednik Gemaxa) bi se odigravao u PIONIRU!!! Eto hale...
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote