TennisForum.com - View Single Post - Juniors

Thread: Juniors
View Single Post

Old Feb 15th, 2006, 08:23 PM   #42
country flag Louis Cyphre
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute
Днес ходих да гледам държавното първенство ама то си е като junior първенство общо взето Погледах към час обаче не знам кой точно гледах Май едното момиче беше Руми или поне така викаха тия около мен И имаха много странен начин да я надъхват "Руми ти заспа!!!" или "Ами така ще е като не можеш да удариш една топка" И "Руми" не знам защо но не й се повдигна настроението и загуби драматично После гледах началото на друг мач ама ми стана нещо скучно и си тръгнах...Жалко че ще се прибирам във Варна иначе щях да отида пак за финала
Louis Cyphre is offline View My Blog!   Reply With Quote