TennisForum.com - View Single Post - Juniors

Thread: Juniors
View Single Post

Old Jan 22nd, 2006, 09:50 PM   #13
country flag Louis Cyphre
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute
Quote:
Originally Posted by pla
Ами иди на държавните, е сега започват до 16 години. В зала са, пий кафенце, чети вестни, СНИМАЙ , гледай и т.н. хубави дейности.
Ц не става.Тоя комплекс ми е на няма и 500 от блока,има кафе с тераса от която се вижда всичко и най-важното - колкото и да ме мързи все ще намеря сили да премина 500 м. А за снимането - гони ме някакъв зверски карък.Или ще отида и ще завали или ще излезе нещо в последия момент и ще хукна на някъде или пък ще отида на сватба,ще ...празнувам и ще изтърва фотоапарата и то така,че да го счупя
Louis Cyphre is offline View My Blog!   Reply With Quote