TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Apr 19th, 2014, 10:29 AM   #1671
country flag TennisPhan
Senior Member

TennisPhan's Avatar

TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

wow, tek sam sad saznao da ovaj thread postoji. zdravo svima! ja sam srbin i zivim u holandiji i obsednut sam sa Serenom

Volim kad Ana i Jelena pobedjuju i ako neko mora da pobedi Serenu onda mi je drago ako je to jedna od njih, ali bicu iskren, smetalo mi je kad je Ana tukla Serenu na AO ove godine zato sto sam znao da ona nece osvojiti turnir. Volio bi vise nego ista da Serena predje onu precenjenu kravu Graf sa GS pobedima.

Jos nesto o muskom tenisu, kad Federer i Nole igraju, pravim se kao da mi je svejedno ali u sebi navijam za Fed.. jednostavno obozavam njegov stil i u mojim ocima on igra najbolji i najlepsi tenis! U 2011 Novak je igrao kao bog i navijao sam za njega ali sad mi je postao dosadan, kao Nadal, ceka da protivnik pogresi. Volim kad igraci stalno napadaju kao Serena & Fed. Jesam li izdajnik??

Srbijaaaaa!!