TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Jan 11th, 2014, 10:48 PM   #1592
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
I ja volim Na, ali sam strašno zainteresovan za Anu Konjuh, mislim da ona može biti ta tinejdžerka koja se dugo čeka da počne da tamani iskusne teniserke, odavno nema pravog tinejdž čuda na WTA. Naravno, ako je ne uspori operacija na koju mora da ode posle Melburna. Ne bih imao ništa protiv da se u ovom meču dogodi iznenađenje, pa da u drugom kolu imamo Konjuh-Benčić. Ali bi mi u isto vreme bilo žao Li.
Uf, ne znam.Tinejdzeri su strasno nesigurni, ne razvijaju se samo igracki vec i kao osobe, mentalno i fizicki.Tu se mora dooooobro paziti jer je vec usla u seniore, a znamo koliko taj prelazak moze biti tezak cak i za tenisere koji su dosta stariji.
U svakom slucaju, ne bih voleo da Li izgubi, moj je favorit uz JJ, a Konjuh ce imati jos sansi u buducnosti.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote