TennisForum.com - View Single Post - Simona Halep Cheering thread - volume 2

View Single Post

Old Nov 5th, 2013, 09:53 PM   #466
country flag noname29
Senior Member

noname29's Avatar

noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all noname29 is a name known to all
Re: Simona Halep Cheering thread - volume 2

Eu cred ca unii dintre fanii inflacarati ai Simonei, nu trebuie sa stea toata ziua la cearta cu haterul..pt ca daca faci asta, poate nu iti dai seama, dar ai faci jocul, si fara sa vrei, incepi sa fi egal cu el, dupa 2, 3 replici te iei si tu de fav. lui.. etc etc. Nu dau ex. dar raspunzi 1,2, de trei ori unui hater, si el nu cedeaza, asta inseamna ca argumentele tale nu sint din cele mai indicate, te retragi pur si simplu, nu ai mai dai dreptul la replica inca de 30 de ori .. Mai lasati si pe fanii Simonei (sau nu), putin mai echilibrati, moderati, poate mai diplomati ca: stromatolite, brailescu etc, etc, sa raspunda.. nu se pierde nimic.. ba din contra. Si mai trageti si voi cu ochiul in stinga in dreapta adica mai aruncam si noi cu o reputatie pozitiva unuia care e neutru dar face un comm de bun simt. In ultima saptamina am dat reputatii, cum da Mos Craciun daruri doar no sa-mi cumpar masina cu ele.
noname29 is offline View My Blog!