TennisForum.com - View Single Post - Simona Halep Cheering thread - volume 2

View Single Post

Old Nov 5th, 2013, 11:42 AM   #442
country flag Nightcrawl3r
Senior Member

Nightcrawl3r's Avatar

Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of Nightcrawl3r has much to be proud of
Exclamation Re: Simona Halep Cheering thread - volume 2

Quote:
Originally Posted by noname29 View Post
Neko has his share of blame, but ...
mad nebunul si inca cativa urasc pur si simplu orice tine de Romania. Recentul succes al Simonei la facut mai vizibil, dar el facea acelasi lucru si anul trecut cu Monica si Sorana. Iti dai seama ca e imposibil sa fie doar un hater obisnuit, genul nu imi place de asta ca e pusher, sau de asta ca e BBB, el pur si simplu se ia de toate, indiferent de joc, personalitate, frumesete, etc.. nici saraca de Alex Cadantu nu ia scapat. Am vazut ca unul la luat la misto, ca Alex e pe locul Y, iar cea mai buna clasata din Lituania e la ani lumina.. Cred ca e imposibil sa afirmi ca el e chiar Lituanian doar pentru ca flutura steagul respectiv.. lol poate fi Danez, Polonez, sau de ce nu Rusnac..din ce imi aduc aminte exista multi rusi prin zona aia. Cum am mai spus inainte, daca ai o problema cu un individ ia-te de el, lasa tara la o parte nici noua nu ne place cind ne eticheteaza in fel si chip.
Eu eram ala

Am scris in paranteza : daca chiar de-acolo esti cum arata steagul de pe forum . Dupa aia m-am mai uitat putin prin postarile lui si am vazut ca e cam vai de capul lui specimenul si am zis sa il las in pace.

.

* Mihai, Romanov, Simionescu, Ruzici, Cristea, Sandu, Spirlea, Dragomir, Ehritt-Vanc, Bogdan, Gallovits-Hall, Cadantu *

TT-s: #107 - W: Vero Beach '14, Astana '14; TT-d: #116 - W: Astana '14, Landisville '14 w/ Palin6o; RUP: Beinasco '14, Prague '14 w/ Crux S, Contrexeville w/ Frenchtouch;
Suicide: #46 - W: New Haven '14; RUP: Acapulco '14; FITD: #20 - W: Rome '14; PAW: #69
Nightcrawl3r is online now View My Blog!