TennisForum.com - View Single Post - Ivana Jorović

Thread: Ivana Jorović
View Single Post

Old Oct 30th, 2013, 07:10 PM   #162
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of
Re: Ivana Jorović

Šta je bre ovo? Ovo neko namerno iskarikrao intervju ili je namerno tako.... nafuran.?
Jeste A kategorije turnir, ali nije baš odmah nakon 4 GSa. Onaj GA u Italiji i Oranž bol su 3 puta prestižniji napr. Prva nositeljka je bila 9. na listi.
I šta im znači ono 10. na svetu u 2 godine starijoj konkiurenciji!? Pa sve iz top 20 su maltene 96-97 godište, ima ih par 95, ali čak i 98 god.....
Jel moguće da je ona toliko samouverena i nabeđena? Meni delije kao fina devojčica, a ovo ''već sa 12 godina se videlo gde mi je mesto'' pa ''cilj mi je br1 u juniorima, pa br1 u seniorima..'' i ''top 200 sledeće godine'' Alo dete, polako... Msm, daj bože sve to, ali....

ERIĆ*JOKIĆ*JOROVIĆ
IVANOVIĆ*JOVANOVSKI*JAKŠIĆ

KVITOVA*DATE-KRUM*PETKOVIĆ*MLADENOVIĆ*LI

NETTENIS.ORG
verdegreen is offline View My Blog!   Reply With Quote