TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Oct 12th, 2013, 12:04 PM   #1557
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Odgovoriti strancu koji uci srpski na cirilici nije najbolje ideja
Ja sam igrao tenis, bio sam dobar, ali u godinama u kojima sam trenirao (oko 1999) je jednostavno bilo nemoguce odluciti se da tipa prodas stan da bi te roditelji poslali u Ameriku da treniras, jer tada u Srbiji skoro i da nije bilo teniskih strucnjaka, tako da sam po zavrsetku osnovne skole digao ruke od tenisa i posvetio se skoli.
Secam se da smo u srednjoj skoli cesto na casovima igrali zanimljive geografije, bilo je pitanje sportista koji se zove na slovo Š. Niko nije znao a ja stavio Japansku teniserku Šinobu Asagoe, prvo mi niko nije verovao, onda sam na internetu morao da je nadjem da dokazem da postoji, posle su svi bili sokirani koliko pratim tenis i da poznajem skoro sve teniserke iz prvih 500
Па да вежба

Јеси ли играо неке турнире, јеси ли играо са неким ко је наставио са тенисом?
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote