TennisForum.com - View Single Post - Kaia Kanepi Cheering Thread!!!

View Single Post

Old Sep 29th, 2013, 11:39 PM   #2518
country flag chingching
Senior Member
 
chingching's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 18,130
chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute chingching has a reputation beyond repute
Re: Kaia Kanepi Cheering Thread!!!

Quote:
Originally Posted by Meelis View Post


----------

Ootad Pekingit huviga?

Sealsete Headi (tennisebränd – toim) pallidega mängimist ei oota. Proovisin neid täna – ei ole üldse head pallid. Aga Pekingi turniir iseenesest on suur ja seda ootan ma kindlasti.

Mis nendel pallidel viga on?

Headi pallid on hästi kerged. Wilsoni omad on raskemad, nendega on lihtsam mängida. Headi pallid lendavad väga kiiresti. See on ülihalb, et ei mängita ühesuguste pallidega, vaid tennisistid peavad kogu aeg harjuma uute pallide ja eri tingimustega. Marokos mängisime ka Headi pallidega ja siis olime veel poolteist tuhat kilomeetrit merepinnast kõrgemal, kus pallid lendavad niigi hästi. Kui sa veel sellise kerge palliga mängid, on raske oma lööke kontrollida.
Geez
If she can just rip up the back of the balls though, a slap like Safarova would surely let more balls fly
__________________
Anett+Kaia+Carol+Lera+Eva+Sofishka+Mattias+ Kenneth+Jürgen+Alexander

Kaia hit 24 Aces (the WTA record) vs Safarova Tokyo Round 1 2008
chingching is offline View My Blog!   Reply With Quote