TennisForum.com - View Single Post - Kaia Kanepi Cheering Thread!!!

View Single Post

Old Sep 29th, 2013, 02:45 PM   #2513
country flag Meelis
Team WTAworld
Senior Member
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 72,791
Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute Meelis has a reputation beyond repute
Re: Kaia Kanepi Cheering Thread!!!----------

Ootad Pekingit huviga?

Sealsete Headi (tennisebränd – toim) pallidega mängimist ei oota. Proovisin neid täna – ei ole üldse head pallid. Aga Pekingi turniir iseenesest on suur ja seda ootan ma kindlasti.

Mis nendel pallidel viga on?

Headi pallid on hästi kerged. Wilsoni omad on raskemad, nendega on lihtsam mängida. Headi pallid lendavad väga kiiresti. See on ülihalb, et ei mängita ühesuguste pallidega, vaid tennisistid peavad kogu aeg harjuma uute pallide ja eri tingimustega. Marokos mängisime ka Headi pallidega ja siis olime veel poolteist tuhat kilomeetrit merepinnast kõrgemal, kus pallid lendavad niigi hästi. Kui sa veel sellise kerge palliga mängid, on raske oma lööke kontrollida.
Meelis is offline View My Blog!   Reply With Quote