TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jul 23rd, 2013, 01:35 PM   #921
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Neverovatno koliko je ovaj thread zamr'o

I Anapolis se polako gasi i umire, ostalo nas je još dvadesetak stalnih, i ništa više
Čekaj da vidiš kad naša Ana sad opet počne da ruši sve pred sobom kako će pokajnici da se vraćaju uz molbu da budu prihvaćeni ponovo...

Šalu na stranu, ja mislim da će Ana imati dobro leto. Napisao sam već negde, mislim da će otići jako daleko u Carlsbadu, finale ili titula. Eto jednostavno mislim da će biti tako, iako znam da ne mogu da objasnim odakle mi pokriće za ovakvo predviđanje. Jednostavno, imam dobar osećaj. Još kada se završio Roland Garros, napisao sam da nemam skoro nikakva očekivanja od sezone na travi (mada, ruku na srce, nisam mislio da će biti baš tako loše). Očekivao sam da će u Eastbournu ispasti u drugom kolu zbog žurke, a nadao sam se da će na WB doći do osmine finala i to bi bio pristojan učinak... Ali, zato sam tada napisao i da imam velika očekivanja od US open serije i imam ih još uvek. I dalje verujem da Ana može da osvoji neki od turnira pred US open a da na samom US openu stigne daleko, recimo do polufinala...
Highest ranking: #1 Current ranking: #7
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham,
Tokyo
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote