TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old May 10th, 2013, 12:08 AM   #1487
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
Meni je jasno da ženski sport nikada neće biti popularan kao muški i sa tim sam se odavno pomirila, ali kod nas se totalno preteruje. Nisu samo Jelena i Ana u toj poziciji, tu su recimo i odbojkašice. Kad pobeđuju, onda su naš ponos, lepotice i gracije, kad gube, onda su guske i glupače koje samo misle na onu stvar - setimo se komentara u toku Olimpijade. No dobro, na njih makar neko i obraća pažnju, nisu kao mučene košarkašice za koje ama baš nikog nije briga. Ili rukometašice, ja sam bila užasno ogorčena kad su onolike naše igračice otišle da igraju za Crnu Goru (pa onda i osvojile srebro na OI i zlato na EP!), ali opet - sve one kažu da su u CG voljene, cenjene i poštovane, dok u Srbiji niko ne bi znao ko su. I jbg, šta da kaže čovek, stvarno je tako.
Bila sam u Crnoj Gori na moru tokom Olimpijade, te devojke su imale bogovski tretman. Bila sam u nekom kafiću, svi su buljili u TV tokom polufinala, navijali i vrištali. Onaj neki klavijaturista je prekidao svoj muzički program na svakih pet minuta kako bi nas sve obavestio o trenutnom rezultatu. Dok je pevao, sve vreme je buljio u TV.