TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old May 9th, 2013, 11:18 PM   #1483
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Ja ne znam zašto smo, ili bolje rečeno su, napravili od NĐ svetitelja, branioca srpskog čojstva i junaštva u svetu itd. Treba da se što pre prizemlje, jer imam neki osećaj da će Noletov pad biti mučan (nznm zašto ). I da dodam, ne daj bože da pohvališ Dimitrova da je bio bolji (uzimam ovo samo kao primer) odmah si izdajnik svetoga srpskoga roda i sl. PatriJota koliko voleš
Malo pažnje ne bi škodilo, ipak je ona jedina ostala u Madridu, ali čini mi se da Novakov lobi tim izuzetno dobro radi čim su stvorili maltene neku vrstu "kulta vođe" kod Srba... Jelenin uspeh u Majamiju i Čarstonu propratili su kao da je ušla u finale i polufinale 25-ice, a ne Premijera... Da ne nabrajam i gore slučajeve naslovi za FED kup, predaje mečeva i sada već u "analima srpskog tenisa" slikanje s Klintonom... Koji medij se oglasio da iskritikuje Janka, jer dok su Ziki i Ika junački pobeđivali BB on se sa Biljom šektao po Fw u Bg? NIKO

Mislim starno...