TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old May 6th, 2013, 02:13 PM   #1457
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

U pravu si što se tiče slajseva kad razmislim, Agata kako je zoveš je jako dobra na mreži, možda ipak Ana ne bi trebala da ih forsira kao u duelima sa Nemicama, ali tu i tamo bi mogla da je iznenadi, baš zato što Radwanska verovatno ne očekuje od Ane da tako odigra. Meni se sve više dopada novi način na koji igra Ana, ne samo zato što joj donosi pobede, već mi se i način na koji razmišlja na terenu u toku poena sviđa. BH udarac je mnogo bolji, slajs igra mnogo bolje, a to su verovatno poslednji udarci za koje bismo i pomislili da će ih Ana unaprediti, jer su čak i u vreme 2007/2008 bili prosečni. Ona sada gradi jedan drugačiji profil i mislim da je to dobar potez, s obzirom na sve kroz šta je prošla prethodnih godina, frustracije zbog velikog broja neiznuđenih grešaka itd. Verujem u nju. Najviše mi se sviđa što u poslednje vreme pred Anine mečeve osetim mir, jer verujem da će pronaći način da pobedi, a bilo je teško vratiti taj osećaj posle svih ovih godina i mečeva poput onog sa Clijsters Tako se verovatno osećala i Ana i uvek je naglašavala da je ovo dug proces, ali da će uspeti.

Last edited by Gentleman : May 6th, 2013 at 02:20 PM.
Gentleman is offline View My Blog!   Reply With Quote