TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old May 6th, 2013, 12:00 AM   #1455
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Ja sam poprilično miran pred duel sa Scheepers, mada ja sam bio miran i pred duel sa Mattek Sands, znao sam da je najopasnija kvalifikantkinja, ali sam bio ubeđen da će je Ana pobediti ovog puta, jer je mentalno snažnija nego što je bila i polako počinje da naplaćuje stare dugove od svojih protivnica. Iskreno, ono što ja čekam je duel sa Radwanskom u trećem kolu. To je real deal. Na šljaci, uz novi profil igre Ane Ivanović, sa doziranom agresivnošću i dobrim slajsevima, Ana bi morala da pobedi u dva seta. To želim to čekam.
Jep, slazem se sto se tice meca sa Radwanskom. Vidi se da ona uopste ne voli da igra na slaci, i ne voli da igra protiv "pre" agresivne igracice kao sto je Ana. Danas je imala ipak dosta problema protiv Pironkove (pogotovo u 2og setu) i mogla je lako da ga i izgubi. Ako Ana igra svoj 100%, to ce biti pobeda pa cak i ako Aga igra 100%.

Ali prvo ova South Afrikanka koja dosla niotkuda.
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote