TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Apr 15th, 2013, 11:40 PM   #917
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
E sad da li je prošla najgore u karijeri, mislim da jeste, ali zadnji put kada sam rekao da na nešto jeste, ona me je 'ladno demantovala Jbg, šta ću, kad sam som i navijam za naše...
Haha, ja više nemam snage za nerviranje. Jbg, u najgorem slučaju, povući će se kao bivši broj 1, sa RG titulom i dvocifrenim brojem titula... I to je super, fantastična karijera. Još samo ona to da shvati i možda će joj i krenuti. Stalno preispitivanje i glavobolja ne vodi nikuda. Jebeš ti svoj posao ako svako jutro ustaješ s glavoboljom i stresom. Kad se opusti, krenuće nabolje.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote