TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 27th, 2013, 10:30 PM   #753
country flag Leon Daniel
Senior Member

Leon Daniel's Avatar

Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Nije da sumnjam u znanje njenog tima, ali kad pogledaš raspored ostalih teniserki, moraš se zapitati zašto je Anin tim pametniji od timova ostalih teniserki. A ta kilaža... Skoro sve teniserke u top 20 su se raskrupnjale tokom prethodnih godina, samo se Ana prepolovila. Zbog čega nema pravi tim? Meni prosto drago što ima tog momka, sve se nadam da će putovati s njom i da će imati veći tim uz sebe, više podrške. Meni se čini da je njoj značilo i da ima Kirsteu tamo u loži, odmah je ušla u četvrtfinale.
Jeste pa ona je malo srculence koje je jako emotivno, pa to se vidi po načinu na koji govori, kako se ponaša... Njena sreća i uspeh, raspoloženje, velikim delom zavise od ljudi koji je okružuju. Ako je npr njena mama danas nešto nervozna, Ana je verovatno još nervoznija zbog toga i ni ne razmišlja toliko o tenisu tog dana i možda zbog toga i izgubi meč. Ani je potrebna ogromna podrška i nasmejana lica koja veruju u nju. Zato se nadam da ću jednom imati mogućnosti da putujem po touru i pratim njene mečeve uživo, biću joj najglasnija podrška. Mislim da je, nažalost, u mnogome na Anu uticalo i to što su mediji, pa i ljudi, prestali da veruju u nju i često bili prestrogi prema njenoj karijeri nakon pada forme koji je imala u 2009. godini i od tada više ništa nije bilo isto. Ona je krhka nežna priroda, takav se rodiš i to je to. Kako god da bude, ja samo želim da ona bude srećna. Njena karijera je već sjajna, šta god ljudi pričali.

Former World No.1 (Current rank: No.12)
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey
Leon Daniel is offline View My Blog!   Reply With Quote