TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 27th, 2013, 10:06 PM   #751
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Pre sledeće godine ne može nikako. Ali mora ove godine da se trgne, da udje u top 8, da osvoji nešto što vredi. Super je Bali, super je Linc, ali osvoji Dohu, Štutgart, Moskvu... nešto od tih turnira koje obično osvajaju Kerber, Radvanska i sl. Nema ni turnir na travi, mogla bi da osvoji Birmingem. Lepo je imati po turnir na svakoj podlozi. Ali, Anin raspored, kondicioni režim i logika su izvan razuma.
Slažem se da je Ana već trebala i mogla biti na 10. mestu liste samo da je imala bolji raspored turnira prošle godine, da je igrala na primer još u Pattayi i New Heavenu, verovatno bi uspela na oba da stigne minimum do poufinala, možda jedan i da osvoji i bila bi top 10. Wozniacki je igrajući international turnire održavala sebe na mestu broj 1 duže nego što je bilo ko od nas to očekivao. Ana je igrala samo najveće turnire, rame uz rame sa Serenom, Sharapovom i Clijsters, a njen ranking zahteva više tenisa. Ipak, dok ovo pišem uvek se setim njenog novog TV intervjua koji je dala za Miru Adanju Polak gde kaže "Ja sam prva koja želi da sve uvek ide kako treba i da pobeđujem, ali niko ne zna da to nije tako lako i niko ne zna šta se dešava iza scene." Tako nešto je rekla, nisam verovatno najtačnije citirao. Kada na to pomislim, shvatim da ona i njen tim sigurno bolje znaju od mene zbog čega mora biti tako Bitno je da je Ana znatno popravila igru. Slažem se da mentalna snaga mora biti još jača, zato sam ti i rekao pre par dana da mislim da će Ana imati jedan novi nalet velikog uspeha u narednim godinama. Svi bismo mi voleli da je u ovim godinama bila najjača, ali dobro, nije bilo tako. Sve se dešava sa razlogom. Ne bi me čudilo i da Ana osvoji GS titulu u recimo 28. ili 29. godini.
Highest ranking: #1 Current ranking: #7
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham,
Tokyo
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote