TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 27th, 2013, 01:08 PM   #745
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Tek počinješ? Ja ga odavno ne volim još od kad je nezasluženo osvojio zlato na OI Videlo se iz aviona da je namešteno...
Bilo mi je drago što je osvojio zlato i GS, ipak je on bolji igrač od Rodika, Del Potra, Moje i još ponekih koji imaju osvojen GS. Ali, da je osvojio dva zaredom, oba protiv Novaka... Zamrzela bih ga više nego Azarenku.

Ja sam još uvek tužna. Znala sam da taj dan mora doći, da će kad-tad osvojiti drugi GS, ali sam i pored toga u žalosti. Pre trinaest meseci nije bila ni upola ostvarena kao Ana, a sad je duplo bolja. Eto šta se može za 13 meseci, a Ana je protraćila 5 godina.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote