TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 27th, 2013, 01:05 PM   #737
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Društvance, šta kažete na žreb u Pataji?

Prvo kolo - Morita, drugo kolo Date Krumm ili Scheepers. Četvrtfinale Hantuchova (verovatno), potencijalno Peer, a polufinale Lisicki ili potencijalno, Begu ili Hsieh. U finalu Kirilenko ili Vesnina, potencijalno Cirstea ili neko iznenađenje. Čini mi se da će Ana biti na ispitu već od prvog kola, ali trebala bi da prođe sve protivnice i osvoji ovo, pa stvarno je za klasu iznad svih drugih u žrebu, mora to da iskoristi. Molim vas da svi budemo optimisti. Nemojte mi reći da treba da preispitam svoj optimizam i nemojte me podsećati na istoriju Aninih učešća u Pattayi i nekim drugim turnirima gde je bila viđena da pobedi. Hvala.