TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 18th, 2013, 08:02 AM   #722
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Kad su u pitanju pojedine stvari, treba prihvatiti mimoilaženje u mišljenjima. Ja razumem da forum ne bi postojao bez rasprava, ali, kad pogledaš šta rade Serenini i Marijini fanovi, to je zloupotreba. Nije uopšte reč o pravim raspravama, već o neprekidnim ličnim sukobima, čitav forum GM se guši od njihovih rasprava. Svaka tema se pretvori u nešto što više liči na kafansko baljezganje, začinjeno maloumnim uvredama. Više mi je dokurčilo da čitam nebuloze tipa: "Ja tebe baš žalim, tvoj život mora da je veoma tužan blablablabla!" Ako se već svađamo, daj da se svađamo oko tenisa, šta mene bole da li je tvoj život tužan.
Ja na GM, na mnogim forumima odavno ne ulazim, a na Serenine i Marijine fanove ne treba trošiti reči, tako dobre teniserke ne zaslužuju takve fanove... Oni ovaj forum koriste za lečenje ličnih frustracija i kompleksa...

Sucide 50 W: Baku '13
FITD Singles: 42 W: 's-Hertogenbosch '14, Quebec '14
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote