TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 17th, 2013, 10:32 PM   #721
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Ali nekad, iako kažeš istinu i realnost, to ne žele prihvatiti, ne samo fanovi JJ, na kraju krajeva i ja sam jedan od njih...
Kad su u pitanju pojedine stvari, treba prihvatiti mimoilaženje u mišljenjima. Ja razumem da forum ne bi postojao bez rasprava, ali, kad pogledaš šta rade Serenini i Marijini fanovi, to je zloupotreba. Nije uopšte reč o pravim raspravama, već o neprekidnim ličnim sukobima, čitav forum GM se guši od njihovih rasprava. Svaka tema se pretvori u nešto što više liči na kafansko baljezganje, začinjeno maloumnim uvredama. Više mi je dokurčilo da čitam nebuloze tipa: "Ja tebe baš žalim, tvoj život mora da je veoma tužan blablablabla!" Ako se već svađamo, daj da se svađamo oko tenisa, šta mene bole da li je tvoj život tužan.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote