TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 16th, 2013, 09:59 PM   #716
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Nadam se da će obe igrati dobro i da neće imati problema sa povredama u nastavku svojih karijera. Za obe bi neka ozbiljnija povreda mogla biti jako nezgodna, a naročito za Jelenu koja je na zalasku karijere i pitanje je kako bi se i da li bi se uopste mogla vratiti. Ni Ana vise nije u cvetu mladosti kada su "teniske godine" u pitanju. Definitivno, samo treba moliti Boga da budu zdrave! Poznato je da Anu obožavam, toliko, da čak ne jedem i ne pijem vodu dok traju njeni mečevi. O Jeleni ću zadržati mišljenje, Cajka me je upozorio/la da ne ljutim Jelenine fanove na nekoj drugoj temi i evo necu vise pricati o tom mecu iz Madrida 2010. Meni je jako drago ako su one izgladile odnose, jer su mediji kod nas na jedan jako ruzan nacin koristili nesuglasice koje su imale i vremenom uz pad forme, poceli su vrlo neprofesionalno da pisu o obema, to je cak islo do potpunog nepostovanja ponekad. Ja uvek slavim mirnodopska i lepa, nova vremena, budućnost, pa tako i u ovom slučaju.

Ipak, znate za koga ću navijati sutra.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote