TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 11th, 2013, 12:10 AM   #690
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Hi društvo!

Kako vam se čini Anin žreb na AO 2013?

R1 - Czink
R2 - Hantuchova ili kvalifikantkinja
R3 - Jelena, Larsson ili kvalifikantkinja
R4 - Agnieszka

Koliko god bio so-so žreb na početku, mislim da će Ana sigurno biti u osmini finala. Prvo i treće kolo dobija lako, dok bi sa Hantuhovom moglo biti teže, ali Ana dobija, u dva ili tri seta. Pošto sam pre par nedelja "predvideo" da će Ana kao 13.nosilac ići na Agnješku u osmini finala (nadajući se da neće ići na Viku ili Serenu), sada se nadam da će i dovoljno verovati u sebe, jer može da je pobedi. Četvrtfinale je sasvim dostižno, ako Ana veruje da je dostižno. Ja stvarno želim da ovo bude njena godina!
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote