TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 4th, 2013, 08:12 PM   #668
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Nakon što sam čuo vremensku prognozu na RTS, bilo mi je jasno zašto je Ana imala taj čudan trenutak nakon meča. Ljudi u Pertu je danas bilo 38 stepeni (verovatno u hladu budući da je u nekim delovima Australije bilo i neverovatnih 48), to je previše. Verovatno je bila umorna plus ta temperatura vazduha a usput se malo i smorila jer je Novak produžavao meč pred kraj svojim dobacivanjima sa Malekovom. Nadam se da je samo to bilo u pitanju, kratkotrajni umor koji je osetila zbog toplote i iscrpljenosti. Novak joj je možda tada govorio nešto poput "Zašto mi nisi rekla?" ili slično, pa je to mogući razgovor između njih u tim trenucima kada se Ana osetila loše i prekrila glavu.

U svakom slučaju, Anu treba razumeti. Ona je toliko radila, toliko je vremena bilo potrebno da samo počne da stiče sigurnost u svoju igru, plaši se povreda jer su bile česte u prošlosti i naravno nije želela da rizikuje zezajući se na terenu. Nadam se da je sve u redu i da će sutra ubeležiti novu pobedu.

Hvala svima na lepim željama!
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote