TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jan 4th, 2013, 04:59 PM   #662
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Ovako, ja sam mislio da oni lepo odustanu od tog miksa i da se lepo pripreme za sutrasnje duele, ali oni su odlucili da igraju! Onda mi je palo na pamet da mogu samo da se zezaju, ali opet to oduzima energiju i treba se odmoriti za sutra. Sa druge strane, Malekova i onaj Australijanac su ipak ozbiljno igrali, pogotovo onaj mali, stvarno su hteli da pobede, i mec nikako da se zavrsi. Koliko su im samo poena Nole i Ana prepustili, a oni njima nista! Uplasio sam se i ja za Anu na kraju, ali mislim da je bila samo preumorna. Miks je bio interesantan, prava zabava, ali mozda je trebalo odmoriti. Ok, Bog je uz nas, sutra hocemo titulu odmah posle drugog meca.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote