TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Dec 31st, 2012, 02:39 PM   #642
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

U prvom setu Ana je bila prilično dobra, u drugom je već došla nervoza do izražaja ali je ipak uspela da ostane u ritmu i završi meč u dva seta. Mislim da je ovo obećavajuć početak, ipak je prvi meč u pitanju, trebaće par mečeva da dobija rutinu na terenu ponovo, a i počela je godinu setom dobijenim sa 6-0, mislim da treba biti i te kako zadovoljan. Pogledajte samo kako su očajno startovale Stosur, Wozniacki, Cibulkova i Kuznetsova, dok su se Venus i Kerber mučile. Schiavone jeste veteranka, ali je ipak respektabilnija protivnica od svih ovih od koje su izgubile navedene teniserke. Lep početak 2013. za Anu i moja novogodišnja želja za nju je da što dalje ide na svim Grend slemovima i da se na barem jednom umeša u borbu za titulu, jer mislim da to ponovo može. Takođe, voleo bih da da sve od sebe i godinu završi među 5 najboljih na WTA listi.

Srećna Nova godina drugari!