TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Dec 29th, 2012, 03:12 PM   #612
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Nena_xxx View Post
Ah, meni je vise preko glave zastupljenosti Novaka u medijima. Mogli bi malo da iskuliraju, al eto zahvaljujuci njemu gledacemo HC. Devojkama se generalno gledano bas malo paznje posvecuje, nema veze u kom sportu.
Svaka ti je na mestu, to se pokazuje jos od 1992. kada je za sportistu godine izabran Dejan Savicevic a ne Monika ... Mi cak ni ne pridajemo znacaj ni muskom dublu, iako imamo velicinu poput Zimonjica ... Ja sam vec odavno ubedjen da vecina Srba misli da je nas sport samo Novak i vaterpolisti i da ne mogu da prihvate da je ove godine bolja Milica Mandic iako ima zlato sa OI i srebro sa EP jer misle da su Noletovi rezultati mnogo veci i da ga niko nikad nece prestici, da je on najveci sportista Srbije svih vremena?!
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote