TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Dec 15th, 2012, 03:30 PM   #1340
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Bart View Post
Ljudi iz Novog Sada, trebam vase misljenje. Da li znate Hotel Veliki? Citao sam puno pozitivne komentare o ovom hotelu na internetu. Tako ja mislim da ovaj hotel je dobar. Moja druga opcija je Hotel Vojvodina. Mislim da ovaj hotel ima najbolju lokaciju (na Trgu Slobode) ali ja nemam puno informacije o ovom hotelu Da li mislite ili da li imate druge sugestije za mene? Hvala puno!

Ok, I hope that at least 1 person somehow understands what I tried to say here
Pogledala sam sad šta nude. Vojvodina ti je u odnosu na Veliki bolja jedino zbog lokacije i zbog toga što možeš da iznajmiš jednokrevetnu sobu, a u hotelu Veliki nemaju dvokrevetne.

Šta misliš o ovom hotelu? Odlična je lokacija, dobro je ocenjen, imaju jednokrevetne sobe, a bašta im je prelepa (ja leti ponekad odem tamo sa tatom na ručak).
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote