TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Nov 16th, 2012, 06:26 AM   #1288
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Evo ovde u Beogradu neka pala s treceg sprata na kola, a izgleda nista joj nije bilo, hitna pomoc je svirala k'o luda.
A sto se tice tog ubistva u NS, meni je to sve kao dobar dan, danas u Srbiji stalno neko nekog ubija, masakrira, kolje, itd. To se relativno stalno desava, a ja nisam cuo da je on nju nesto brutalno ubio, jednostavno obicno ubistvo s predumisljajem. Te stvari se desavaju, nazalost.
To jeste, samo sto je ovaj gasio cigarete o nju dok je jos bila ziva i onda je dok je bio u bekstvo otisao na fejs gde je pisao bolesne statuse, tipa "Volim je ovako mrtvu, hladnu i zgrcenu" a onda najavio da ce se ubiti a ljudi preko fejsa navijaju i ohrabljuju ga ... strasno.
Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja sam pročitala nešto o tome i toliko mi se slošilo, da mi više nije palo na pamet da čitam o tome. Bila sam uznemirena pola dana nakon toga, pa sam zato danas više čitala onu prepisku između Siniše Kovačevića i voditeljki sa RTS-a, to je bilo komično.

Kako si preživeo bez vode? Ovi nisu normalni, uključili nam vodu u 10 sati uveče.
Meni je voda dosla tek u 22h, bukvalno medju poslednjima u gradu, evo sad sam ustao pola sata ranije za posao da stignem da se obrijem i otusiram
Just Do It is online now View My Blog!   Reply With Quote