TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Aug 12th, 2012, 10:19 PM   #1174
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
kruze glasine da su se nase odbojkasice jebale sa svim zivima za vreme olimpijade :ROFL:

Znači, zato su bile "nespremne".

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
na kraju je ova olimpijada ispala ok, mislim moglo je i bolje sto se broja medalja tice ali sta da se radi. cetiri cetvrta mesta je bas bzvze ali i njima svaka cast, nijanse su odlucivale, tako da u odnosu na Peking ova olimpijada je prosle mnogo mnogo bolje nadam se da ce poceti da se ulaze mnogo vise u ove "manje" sportove, navodno je olimpijski kompitet dosta pomogao strelcima u zadnje 4 godine(Arunovicka je ovo izjavila) i odmah se vidi pomak u odnosu na Peking
Daj bože. Moj je utisak da se naviše para baca na fudbal, a u fudbalu uvek imamo užasne rezultate. Antara je bio plaćen k'o bog, rezultati su bili polupristojni, Udovičić garant daleko manje dobija, a očekuje se da vaterpolisti svaki put nešto osvoje. Manji sportovi su potpuno zapostavljeni. Ona kajakašica, ja mislim, pre nekoliko godina tražila oko 50.000 evra, ovi joj nisu dali i ona počela da igra za Mađarsku, naosvajala se medalja, Mađari joj ponudilim više para, bolje uslove itd.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote