TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Aug 3rd, 2012, 09:47 AM   #1145
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Zoja, pa sta cekas? Kad imas toliko poznanika po belom svetu neka ti neko sredi neki smestaj za pocetak, verujem da bi posao kao prevodilac mogla lako da nadjes? A mozda i Kurtovic nesto da smisli?
Ja sam po pitanju nalazenja posla u inostranstvu osakacen cinenicom da se sa srpskom diplomom pravnog fakulteta u inostranstvu ne moze naci posao, ne jer je ne priznaju vec jer su pravni sistemi razliciti i jednostavno ne mozes raditi u jednom pravnom sistemu ako si se skolovao za neki potpuno drugi, razlicit. Meni jedino preostaje da fizikalisem ili tak nesto, a da se tako ponizavam a uskoro cu biti diplomirani pravnik mi ne pada na pamet. Razumem ljude koji imaju zavrsenu osnovnu skolu pa odu u svajcarsku i peku pljeskavice za 3000E mesecno, pa bolje to nego da ovde radis to isto za 200E.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote