TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Jul 31st, 2012, 05:37 PM   #585
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
A onda "vedeta srpskog novinarstva" besno kaže kako je vest prvi objavio "Telegraf" , ali niko od novina koje su ovo "ukrale" nije naveo ovaj list kao svoj izvor. Novinar "Telegrafa" ukrao vest sa GM, od anonimnog fana sa Teniskog foruma. Ne može niko da ga tuži za krađu. Od ona 2 tvita koje je Izzy pronašla u "Diario del Mallorca" napravili su ceo članak o početku Aninih priprema u Londonu ,a cura je tada još uvek bila na Majorci.

Još kaže ogorčeni i besni novinar - "lopovi, resavska škola u banana republici gde je tako nešto moguće jer nema zakona o zaštiti intelektualne svojine"....Koja ,bre,intelektualna svojina kad nemaš ni gram mozga ni zrno pristojnosti? Čija svojina? Anonimnih forumaša sa Anapolisa? Priča o "kodeksu časti" među srpskim novinarima...Eno ih u Londonu, sede u Aninoj loži ili stoje pored terena. Čekaju valjda da se pojavi vaterpolista...To im je važnija vest od bilo koje njene pobede...Lešinari.
Izvini, ali ja ovo ne mogu da razlučim.

Ko je "vedeta srpskog novinarstva"? O kojim tvitovima se radi? Ja cvrkutanje slabo pratim.

Što se tiče ostalog, da. Vest je, naravno, ukradena sa TF-a. Imperfect angel je otvorio temu koju je odmah trebalo zatvoriti/izbrisati. Mislim, da je neko otvorio takvu temu o Sereni ili Azarenki, tema ne bi izdržala pola sata. No dobro.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote