TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Apr 26th, 2012, 10:29 PM   #574
country flag fANAtic
Senior Member

fANAtic's Avatar

fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Mona je pravo osveženje u ženskom tenisu. Posle dugo vremena pojavila se mlada teniserka koja ima, pre svega, odličan servis, dobar forhend, odličan bekhend + mozak. Pri tom - ima fenomenalan stav. Mučenje sa osnovne linije nemam živaca da gledam. Volim ja defanzivne linijašice koje imaju prelepo kretanje i elegantne udarce (Čakvetadze, Jelena, Aga), ali torturu sa osnovne linije, duboke dijagonale dok jedna ne prsne - to mi je teško da gledam. A skoro sve mlade igračice tako igraju. Nisam uspela da zavolim čak ni Kvitovu pošto kad je gledam, ne mogu da skapiram ni šta se desilo na terenu. Udarac, dva i onda nešto samo sevne. Ako čujem onaj jezivi krik zveri (kojim se bodri), onda znam da je udarila viner. Ako loptica uleti pravo kroz prozor dnevne sobe u moja usta, onda znam da je promašila.

Živela Mona.
Osvezenje je samo njen servis. Ostali udarci nisu nista posebno.
fANAtic is offline View My Blog!   Reply With Quote