TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 11:56 PM   #494
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by JAS_ View Post
Pa si me zato zaustavljala kad sam odlucila da odem???
Kao što je Nena rekla, rasprava je otišla u pogrešnom pravcu, pa ti zbog toga neću odgovoriti na sve što si napisala, izvinjavam se, znam da je bio dugačak post, ali nije u redu prema ostalima ovde da nastavljam s ovim.

Odgovoriću ti samo na ovo pitanje. Zaustavljala sam te zato što mi se činilo nepravednim da jedna osoba napusti forum zato što ne može da se složi sa nekim. S jedne strane, fanovi su se svađali i odlazili sa foruma, a trolovi su se množili i niko nije mogao da ih otera. To je, inače, najveći problem ovde. Stalno neka drama među fanovima, a kad neki trol dođe i počne da provocira sa rečima kako su Anini dani odbrojani, ali kako bi bilo lepo da opet zaigra Bali... E, tad, tad svi ćute... Kao, ne treba obraćati pažnju. Dobro?

Da li zna neko da li će biti livestream za Anin meč? Ili, da li bar neko zna kako se na srpskom kaže "livestream"?
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote