TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 06:36 PM   #491
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by VALUNA View Post
Bicu na licu mesta

Nadam se da ce servis funkcionisati i da nece biti problema, Carla uopste nije naivna igracica( da je nisu povrede ometale tokom karijere imala bi mnogo bolje rezultate).
Bićeš baš tamo? Boli tebe uvo što se mi smrzavamo.

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Tanja, molim te. Sta sad mislis s ovim?

Ana je stvarno glupa ako ima nameru da ne igra u polufinalu Fed Kupa za svoju reprezentaciju, eto, to je moje misljenje. Kraj price.
Pominjao si Olimpijadu, pošto ona navodno hoće da igra na Olimpijadi zbog prestiža, a za FK je zabole. Ne razumem kako si došao do tog zaključka. Ona je igrala ukupno 20 mečeva za reprezentaciju, od kojih je 16 bilo potpuno irelevantno za Olimpijadu. Olimpijadu je prošli put propustila, pa su je opet nazivali izdajnikom. Meni je u toj priči previše toga kontradiktorno.

A to što misliš da je glupa, jbg. To je tvoj utisak.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote