TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 01:28 PM   #485
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Raspravljaj se, boli me dupe. Samo nemoj sa mnom, ja sam rekla šta mislim u vezi sa tim saopštenjima za javnost i to je to.
Ma ne da si rekla, nego si nas ubila ponavljanjem...

Quote:
Svađa je počela na drugom mestu, još pre dve nedelje. A ova "nova" rasprava nastala je nakon Glorijinog posta, pošto ovde svi mogu da budu razočarani čime žele, ali kad Ana kaže da ne igra FK, tad niko ne sme ništa da kaže.
Pa da evo vidim, svi cute ko bubice, vec dve nedelje niko da zucne da prokritikuje Anu.
Jel' ti citas sebe uopste?

Quote:
Svi moraju da aplaudiraju na to. Ja neću. Zašto da aplaudiram?
Sto volim kad izmislis da je neko nesto rekao pa onda pocnes da debatujes sa izmisljenom izjavom.

Quote:
Pa, ti si rekla da više nisi Anin fan, a da za JJ ne možeš da se zagreješ, tako da ne znam zašto sebe svrstavaš u navijače obe...
Pa zato sto navijam za obe, duh? Ili valjda nisam navijac obe ako ne mislim da je istina tacno na sredini, tj. kritikujem Anu a opravdavam Jelenu i kevu joj.

A i nisam vise Anin fan, mi ocigledno imamo razlicite definicije fanovanja. Ja vise ne pratim svaki njen korak, ne ustajem nocu da gledam live scores, ne nerviram se vise nego za neke druge nase sportiste, nemam vise veru u nju kao nekad...Ali mi to ipak nije oduzelo sposobnost rasudjivanja. U cemu je problem?

Quote:
Čekaj, ako volim Anu, moram da pljujem JJ? I ja svašta pitam. Nije ni čudo što navodno ne postoje ti što navijaju za obe, pobegli su. Nego, a šta ti misliš? Da sam ja Jelenin navijač koji mrzi Anu, ali se iz nekih bizarnih razloga pretvara da voli obe? Ti to zaista misliš ili više ne možeš da smisliš nešto pametnije kako bi mi "pritiskala dugmiće"? Verujem da sam ja sa tobom razmenila nekoliko stotina privatnih poruka, zar je moguće da ti misliš da ja ne navijam za Anu? Svašta.

Ah pa sve je i pocelo od poruka. Jebem mu sveca, kud ti ne odgovorih onog dana od zauzetosti, a mislila sam da nije bitno, jer sam se sasvim slozila s tobom Neoprostiva greska, neoprostiva.

Naravno Cajka, ja sve ovo pisem da bih tebi "pritiskala dugmice", nemam pametnija posla, a ti si plamen istine, beacon of truth, u centru paljbe obe strane, samo iznosis ne misljenje, vec cinjenice, ali sta ces, kad nas pristrasne navijace sve to nervira, pa moramo da iznosimo svoja ekstremna misljenja koja se uopste ne slazu sa cinjenicnim stanjem.

Znas kako, mene uopste ne interesuje kako se ko deklarise. Moze neko do sutra da ponavlja da je navijac obe, to mu ne dodaje na objektivnosti. Objektivan je onaj ko jsano vidi istinu, a ne onaj ko apriori smesti istinu na sredinu a onda obliukuje svoje argumente da se sloze sa tom istinom. A kako se ko deklarise je krajnje irelevantno...(osim ako pokusava da time kupi na objektivnosti, onda reagujem).
Objektivnost nikada ne moze da dokaze onaj ko govori, nju mogu samo ljudi sa strane da procene.
Deklarativna objektivnost je vec nesto drugo - to je ona koja se objavljuje sa "ja nisam clan nijedne stranke", "ja sam navijac obe" i slicno, i nema nikakve veze sa pravom objektivnoscu.

A to da si navijac obe kome obe strane zameraju cu mozda da poverujem kad vidim da se upletes u ovakvu diskusiju protiv vecine Jeleninih navijaca na njenom forumu i jos dva, tri Anina (odnosno navijaca obe) na tvojoj strani.

Quote:
Ja ovde ništa ne razumem, JAS. Ali iskreno. Ne znam zaista za šta me ovog puta optužuješ. Rekla sam jasno, vrlo jasno šta mislim o Snežaninom ispadu u novinama. Ali sam takođe rekla i da ne mislim da Sneška proganja Anu, samo zato što je znala da Ana pije kafu. To je bilo na naslovnim stranama. Ne znam i ne razumem šta ovim pokušavaš da dokažeš. Vidim da izvlačiš moje rečenice iz konteksta, izvrćeš...
Da, rekla si ovo:

Quote:
Quote:
Zanimljiva je jedna stvar. Snežana je Anu usput pomenula, a u većem delu intervjua, ona je pljuvala Savez. Zašto je pljuvala Savez ako njenu kćerku tretiraju kao božanstvo tamo? Drugo, moj deda ne prati ni tenis ni Anu Ivanović, ali sam ubeđena da je i on znao sa kim je ona pila kafu, gde je pila, šta je imala obučeno. Sve novine su pisale o tome, to je bila glavna vest. Snežana je zaista pogrešila kad je pomenula Anu u tom intervjuu, ali brate,
ne moraš biti neki napaćeni psihopata da bi znao s kim Ana piej kafu. O tome pišu svuda.
Dakle, ispravi me ako gresim (to se podrazumeva), ali ti mislis da ono sto se Snezani zamera je to sto je "prenela" da Ana pije kafu, informacija koja je bila u svim novinama? Daj molim te, ja ne znam za sta ti nas smatras ovde...Ah da...za lude, paranoicne...

Quote:
Izi je otišla, JAS. Ne verujem da će se vratiti. Nadoknadi taj gubitak na drugom mestu.
Kakve li veze Izi ima sa ovim, da mi je da znam I zar nije Izi sama otisla zbog Adama?
Veruj mi, ja protiv Izi licno nemam nista, vrlo inteligentna devojka, koja je takodje razocarana u Anu. Sve ja to razumem. Ne razumem samo tvoju potrebu da uplices druge u diskusiju, prvo currie, onda Izi...

Quote:
Dobro, JAS, ajmo... kao detetu... Napisala sam "ne svaki put". Time sam htela da kažem da bi bilo zaista lepo kada bi ovaj put odlučila da igra, znaš - ovo sad je polufinale. Ako ne odigra ove godine, možda kasnije neće ni biti ovakve prilike, pa neće biti ni toliko bitno da li će igrati ili ne.
Bice sigurno vise prilike nego da igra Olimpijadu, koja je daleko vaznije takmicenje. Barem svake sledece godine ce moci da igra Fed Cup, a Olimpijadu je jednom vec propustila i mozda nece moci vise nikad.

Quote:
Išta jasnije?
Ma kakvi. Tvoja mudrost je nedokuciva za nas obicne navijace.

Quote:
Ne brini, ja neću na svakih dva meseca najaljivati demonstrativni odlazak sa foruma i govoriti kako prestajem da navijam za Anu svaki put kad me razočara.
Ti si moj idol.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote