TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 11:08 AM   #480
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Jasno je kao dan da Savez jede govna. I ja sam sedela na plafonu za vreme finala DK-a, pošto se od tzv. VIP ličnosti nije moglo doći do normalnih mesta. Ma, srećna sam što sam i plafon dobila, mnogo ljudi je izvisilo za karte. Drugarica je stala u red nekoliko sati pre nego što se otvorio šalter, pa smo jedva dobili karte. Ja sam pokušala da kupim karte pred meč sa Argentinom, pa su mi rekli da su karte puštene u prodaju, ali da su istog momenta povučene. Šta oni muljaju sa tim kartama, bog sveti zna.
Wow.

Pa da. Ana Ivanovic i Cajka.

To je isto.
Isto su zaduzile srpski tenis i TSS, ma sta isto, Cajka je vise, ona je kupila kartu, a Ana hoce besplatno, mamicu joj...
I to ne jednu nego 4, ej 4!!! Sram da je bude! Sta ona hoce, misli da je nesto bolja od tamo nekih Dzidza Midza Grandovaca, onih koji su dobili karte zadjaba preko firmi, kojima su karte deljene sakom i kapom po stranackoj osnovi a u zivotu teniski mec pogledali nisu, i Cajke, redovnog komentatora na Aninom forumu, koja se mukotrpno angazuje opseznim kritickim osvrtima na Anin odnos prema repki.

Pa stvarno...kuda ide ovaj svet?

Ana treba da shvati ona je tu da igra za repku, a ne da gleda repku...to ipak treba da se zasluzi.

Nego, ja mislim da ovaj forum treba da ima jos navijaca obe, mnogo smo bre zabrazdili u pristrasnos'.
Ni blizu nemamo toliko balansiranih diskusija sa argumentima obe strane kao neki drugi forumi, npr. oni ciji su navijaci ti "navijaci obe"...

Last edited by JAS_ : Feb 12th, 2012 at 11:28 AM.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote